Yatırım yapmaya başla!

Yıldız Holding Kızılay Aracılığıyla 20 Bin Kişiye Gıda Ürünü Ulaştırdı

Koronavirüsle mücadele süresince sağlık sektörüne medikal ürün, halka gıda desteği yapacağını açıklayan Yıldız Holding, şu ana kadar 20 bin kişiye gıda yardımında bulundu.
Yıldız Holding Kızılay Aracılığıyla 20 Bin Kişiye Gıda Ürünü Ulaştırdı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker koronavirüsle mücadele ettiğimiz şu günlerde birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemini vurguladı. İnsanların içinde bulunduğumuz süreçte en çok sağlık malzemesine ve gıda ürünlerine ihtiyacı olduğunu belirten Ülker, Yıldız Holding olarak destek açıklamasında bulundu.

Yıldız Holding yeni tip koronavirüsle mücadelede gıda ve medikal cihaz desteği yapacağını duyurdu.

Yıldız Holding Destek AçıklamasıŞu an olağanüstü bir dönemden geçtiğimizi söyleyen Ülker, Yıldız Holding olarak işlerinin başında olduklarını söyledi. Sorumlu ve bilinçli bir grup olarak topluma hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Ülker, insanların gıda ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için üretimi sürdürmek zorunda olduklarını kaydetti.

Kendileri gibi diğer tüm perakende sektörünün her sabah marketlerini açmak ve raflarını doldurmak zorunda olduğunu sözlerine ekledi. Sağlık çalışanlarının gösterdiği fedakârlığı dikkat çekerek holding olarak bağış ve yardımlar yoluyla tüm olanaklarını kullanacaklarını kaydetti.

Bu amaçla sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmalar yürüttüklerini, şu ana kadar Kızılay aracılığıyla 20 bin kişiye gıda ürünü ulaştırdıklarını söyledi. Bezmialem Üniversitesi Hastanesi’nde kullanılmak üzere; ultrasonografi cihazı, yoğun bakım monitörü, videolaringoskop, steteskop, EKG cihazı, defibrilatör, laringoskop ve hijyen malzemesi olmak üzere birçok medikal ürün desteği yaptıklarını açıkladı.

Şu ana kadar 3 bin adetlik el antiseptiği, dezenfektan ve medikal ürün desteğinde bulunduklarını belirtti. Deniz Feneri Derneği aracılığıyla her ay 10 bin aileye düzenli gıda yardımının devam ettiğini söyleyen Ülker, bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarının ve halkın yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gıda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum