Yatırım yapmaya başla!

Savunma Sanayisinin Yeni Üyesi Yerli Drone Timi Salgur TanıtıldıTürk savunma sanayisi son yıllarda geliştirdiği yerli ürünler ile tüm çevrelerim yoğun ilgisini toplamayı başarmış durumda. Bu alanda pek çok şirket faaliyet göstermekte ve ordu envanterine birbirinden güçlü silah teknolojileri kazandırmakta. Bunlardan son örneği ise Asis Elektronik tarafından yaşandı. Savunma sanayisine dair faaliyet gösteren Asisguard adlı şirket, Salgur adıyla yerli drone timi geliştirdi.

Geliştirilen drone timinin sahip olduğu özellikler hazırlanan video ile tanıtıldı. Yeni drone timinin 14’üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Sanayii Fuarı’nda daha detaylı bir şekilde tanıtılacağı açıklandı. Salgur üzerinde bulunan donanımsal ekipmanlar ile keşif, gözetleme, dinleme ve saldırı görevlerini başarıyla gerçekleştirebilecek şekilde geliştirildi.

Videoda görüldüğü üzere 6 farklı drone bir merkez tarafından yönetiliyor ve eş zamanlı olarak hareket edebiliyor. Üstelik merkez ile kurulan bağlantı kesilse bile drone timi kendisine verilen görevi eksiksiz olarak yerine getiriyor.

Salgur timi kapalı ve açık alanlarda görev icra edebiliyor. Üzerinde termal kameralar bulunan drone timini 2 km uzaklıktan kontrol etmek mümkün. Drone timi eş zamanlı koordineli olarak çalışırken, GPS olmadan olmadan da görev tamamlayabiliyor. Son teknoloji ürünü yerli drone timi Salgur’un kısa tanıtım filmini videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum