Yatırım yapmaya başla!

VW’nin Kompakt T-Cross SUV’na GTI ve R Versiyon Yorumu!

Dünyanın en iyi otomobil tasarımcılarından X-Tomi, VW T-Cross'un GTI ve R versiyonlarını düşünmüş.
VW’nin Kompakt T-Cross SUV’na GTI ve R Versiyon Yorumu!

VW’nin uzun zaman önce cabrio yapısıyla dijital resimleri gösterilen T-Cross, aslında bir Polo SUV! T-Cross’un kullanacağı alan, mini hatchbackin alt yapısı. Tasarım dilinde, diğer modellerle ortak bir paydada hareket edilerek, SUV araç o kadarda garip gelmedi. En azından beklendik şekillerde geldi desek daha doğru olacak.

Genelde markalardan önce üst versiyonlarını çizen X-Tomi, yine bombayı patlatmış. VW grup modellerinin hızlı versiyonları için ayrılan R ve GTI, artık T-Cross için de hazır. Şimdilik sanal olsa da çizimler oldukça gerçekçi!

Kırmızı T-Cross GTI’ın Sportmen Kişiliği Ön Planda!

Kırmızı T-Cross GTI'ın Sportmen Kişiliği Ön Planda!X-Tomi, VW’nin T-Cross’a yapacağı detayları iyi görmüş. Yani Alman markada anca bu kadarını yapardı demek istiyoruz. Tasarımı güzel olan gri renk jantlarla süslenen GTI, versiyona uygun olarak tampona şekiller verilmiş. Izgaradan kırmızı bir şerit, far içerisindeki Led ile bağlanmış.

Polo’nun alt yapısında olan bir T-Cross GTI sizce hangi motoru kullanır? Bize göre 2.0 TSI sahnelerde olacaktır. 200 ps güçle hareket edecek ve 6.7 saniyede T-Cross’u 0’dan 100’e kaldıracak.

T-Cross’un En Korkutucu R Versiyonu da X-Tomi Tarafından Çizilmiş

T-Cross'un En Korkutucu R Versiyonu da X-Tomi Tarafından ÇizilmişMavi renkle gelen T-Cross R, çok hızlı olacağı çağrısını aslında yapıyor. GTI’a göre daha net olan R’da tampon daha az detaylandırılmış ve büyük hava girişlerine sahip. Brezilya’da çok satılması beklenen VW’nin yeni kompak 4×4’üne geniş çaplı jantlar verilmiş.

Siyah ve sade ızgarada yalnızca krom bir şerit ve R logosu bulunuyor. Dikiz aynalar da farklı renkte düşünülmüş. Polo R5’ten bir motorun T-Cross’a geçeceğini düşünürsek; hacim 1.6L olacak ve motordan 272 ps güç alınacak. 4WD çekiş sistemli T-Cross R, 400 nm torkun verdiği itme gücüyle 4.1 saniyede hızlanma kaydedebilecek!

X-Tomi’nin BMW X7 M ve X8 yorumlarının ardından gelen T-Cross’lar fazlasıyla gerçekçi olmuş. VW gibi düşünen tasarımcı, GTI ve R’da nelerin kullanılacağını iyi seçmiş. Sizce nasıl olmuş?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum