Yatırım yapmaya başla!

VW Bonneville Jetta’nın 338 km/s’lik Gösterisi!Yaklaşık 1 senedir hazırlıkları devam eden ve Ağustos ayında showunu yapacağı söylenen Bonneville Jetta, gecikmeli geldi. THR Manufacturing‘in özel modifikasyonuyla ele alınan bu özel araca 600 beygir yüklenmiş. Geliştirme süreçleri biraz zorlu geçmiş olacak ki rekor denemesi 1 ay ileriye atmış.

Her iki ekibinde yoğunlaştığı kısım karoserin hafifliğinden ziyade 2.0 TSI‘da nelerin yapılabileceği olmuş. Şekle bakılırsa hayalimizde koskoca bir turbo, pistonlar vs. parçalar beliriyor.

Limitli kaymalı diferansiyelin de koyulduğu Jetta’yı tuzlu zemin üzerinde maksimum yol tutuşu sağlayacaklar. İnce mühendislik ışığında, +335 km’nin üzerine çıkarılması gereken Jetta, denemesinde 338 km/h‘ye gelerek rekorun sahibi oldu.

Korkutucu rakama ulaşabilmek için Jetta’nın içerisi komple boşaltılmış. Fazladan olan malzemeler dışarıya atılarak, kokpit çevresi koruma altına alınmış. Yapacağı hızların tahminine göre durması için paraşütler arkaya yerleştirilmiş.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum