Yatırım yapmaya başla!

Volvo 360C Adında Gizemli Bir Konsept Modelin Teaser Videosunu Yayınladı!

Volvo bu sefer oldukça ilgi çekici bir gösterim videosu geldi. 360C adını verilen konseptin videosuna buyurun beraber bakalım!
Volvo 360C Adında Gizemli Bir Konsept Modelin Teaser Videosunu Yayınladı!

Volvo, “The Sound of Your Future Ride”, gelecekteki yolcuların sesi çalışmasına karşı 13 saniyelik oldukça karizmatik görüntülerin olduğu bir teaser video yayınladı. Volvo hakkında çıkan haberlerin en sonuncusu XC40 SUV’un tüketici değerlerinin açıklanması olmuştu. Süspansiyon ve ekran konusunda kompakt 4×4’e karşı şikayetler gelmişti.

Gönderilen bir video ile İsveçli üreticinin konsept bir modelinin sahalara hazırladığını anlıyoruz. Gizemlerle dolu görüntülerde 360, C ve bir takım şeylerin çözülmesi biraz zor olacak gibi duruyor. Bakalım teaser videoda 360C konsept aracın hangi detaylarından bahsedilmiş.

Volvo 360C’nin Gösterimi Ön Kısımdan Başlatılmış!


Başlangıçta Volvo’nun konsept aracının burun kısmı gösteriliyor. Marka logosunu fark ettiğimiz anda birbirine parelel Ledlerin süzülmesini izledik. Aydınlatılan rozetten sonra Led lambaların yan kısma kaydığını tahmin ediyoruz.

En ilgi çekici kısım ise arka tarafı oluyor. Çok az bir kısmı gösterilmesine rağmen hayretle o kanatçıkların ne olduğuna baktık.

Kırmızı Ledlerin “z” şeklinde adeta uçak kanadını andıran bir halde, stoplarla birleştirilmesi inanılmaz olmuş. Diğer kısımda isminin nereden geldiğini de bilmiyoruz. Tahminlerimiz 360C’nin Volvo yüzünü taşıyan, tamamı elektrikli model olacağı!

Yüksek olasılıkla araç donanımlarında gelişmiş bir otonom sürüş tekniğine de yer verilecek. Geleceğin seyahatı sloganıyla çıkılan yolda bu İsveçli konseptin neye benzeyeceğini şimdiden çok merak etmeye başladık.

Bu gibi teaser videoları kesitler halinde oluyor! Yeni nesil Audi A1’de yapılanlar gibi! Umarız 360C Concept’in genel hat yapısı daha erken gösterilir. Gelecek detaylardan sizleri anbean haberdar edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum