Yatırım yapmaya başla!

Tesla Pick-up’a Gelen Uzay Çağı Yorumları!

Tesla Pick-up için gelen iki dijital görselle tasarımcılar, elektrikli bir kamyonetin artık dünyaya ayak basmasını ima ediyorlar...
Tesla Pick-up’a Gelen Uzay Çağı Yorumları!

Yeni gelen bir render ile Tesla’nın yapmadığı elektrikli pick-up projesinin en sağlam şekli aktarıldı. Görselin derinlerinde saklı olan savaşçı kimlik, belki de Kaliforniyalı markanın yapmak istediğiyle aynıdır. Yorumlamamızda dijital çizimin içerisinden farklı markaların silueti çıkıyor. Parçalara daha dikkatli bakarsak Ford Raptor , Mercedes X-Class ve Toyota Land Cruiser‘ın sağlam gövde bileşenleri Tesla’da toplanmış.

Tesla farklı ve alışılmışın dışında işler yaptığı için kamyonetinin de normalden farklı gelmesi bekleniyor. Model serilerinin tamamlanmasında hızla ilerleyen Amerikalı marka, Model 3’ün bitmesiyle sonraki adımlarını daha net görmeyi planlıyor. Zira en ucuz Model 3, sanırız Semi kamyonun bile çıkışını geciktirmiş olabilir…

Tesla kamyoneti bir anlık Mercedes X-Class’ın konsept çizimlerine benzettik.

Tesla Pick-up Kamyonet ModeliKaba ve kışkırtıcı tamponu, ızgarasız yukarıya doğru çıkışı Mercedes’ten izler taşıyor. İnce farlar karanlık mağarada gözüken bir çift göz gibi! Raptor’un tehditkar gövdesi, render’a da ilham kaynağı olmuş. Buradan 37 inç gibi duran arazi lastikleri, havalı ve ayarlanabilir süspansiyon üzerine konumlandırılmış gibi duruyor.

Tesla, “dünyanın elektrikli araç lideri benim” düşüncesini devam ettiriyorsa böyle bir kamyonet tipi çıkabilir. O zamanda paranın alabileceği en iyisi olmak için bir bahanesi üretmesine gerek olmayacak. Çizim etkileyici olup, vücut hatları belki de garip gelmeyecek!

Sürekli yenilikçilik peşinde koşan Tesla’nın resimden lastiklerini çıkartıp, tamponu daha normal hala getirirsek üretim halini kafamızda oluşturabiliriz. Ayrıca çeki ve menzil gücü bir Land Cruiser’dan daha iyi olacak şekilde elektrik motorlarının yerleştirileceğininden de şüphemiz yok.

Diğer bir çizimde EV.network’tan geldi.

Tesla Pick-up Kamyonet TasarımlarıBugünlerde birileri Tesla’yı bizden daha hevesli bekliyor gibi. Bunun nedeni de seri üretime hazırlanan Rivian’ın R1T tamamı elektrikli kamyoneti. Gelen bu siyah Tesla kamyonet yorumu ise kompaktlıktan uzak Mercedes Unimog‘un devasa duruşunu simgeliyor.

Yine burun yapısı Tesla modellerini andırdığı gibi Semi Truck’tan da alındığını da söylemek mümkün. Alt yapı için sanki Ford’la anlaşılmış. Kupa, demir korumalarla kamyona yakın tipte çizilmiş.

Şimdiki durum tam olarak şuna çıkıyor; belli olmayan Tesla Pick-up’a çizilen render’lar bir araya toplanacak ve uygun olan en iyi sonuç çıkartılacak. En olası duran şimdilik ilk verdiğimiz görseldeki kamyonet duruyor.

Elon Musk’ın ticari arazi araç projesine ne zaman başlar henüz belli değil. Hatta yapacağı bile belli değil. Eğer yapacaksa da Semi’den önce mi olur sonra mı olur ona bakmamız gerekir. Sizce olası elektrikli kamyonet modeli hangisi olur?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum