Yatırım yapmaya başla!

Tüm Araçların Arkasına Monte Edilebilen “Hitch Hotel” ile Tanışın!Videoda gördüğümüz Hitch Hotel’in en pratik yapıdaki karavan olduğunu söyleyebiliriz. İnovasyon açısından bakıldığında karşımızda inanılmaz bir resim duruyor. Yapmak istediğimiz bazı doğa tatillerinde bulunduğumuz noktada kalmak isteriz ancak bazen imkan bulamayız. 

Hitch Hotel resmen en olumsuz şartlarda bile eviniz olabiliyor. Pratiklik bakımından incelediğimizde; tekerleksiz ve ayaklı sistemi sayesinde zemin bozuk olması sorun olmayacak.

İç içe geçmeli akordiyon bir yapıda olan Hitch Hotel, taşıma sırasında da tekerleğe ihtiyaç duymuyor. Yapısı en hafif malzemelerden üretildiği için araca bağlama da sorun olmadığı gibi yolculuk sırasında denge bozukluğu yaratmıyor.

Hitch Hotel’in tamamını dışarıya çıkardığınız zaman iyi bir metre kare ile 3 kişinin rahatça kalabileceği söyleniyor.

Videomuzda gördüğümüz gibi dünyanın ilk tekerleksiz karavanını araca bağımlı kullanmak zorunda değilsiniz. Basit sökümü sayesinde belli bir lokasyona bırakıp aracınızla seyahat edebilirsiniz.

Donanımları da fena olmayan Hitch Hotel’de USB, 12V çıkış ve klima opsiyonu sunuluyor. Bize kalırsa böyle bir araç fazlasıyla talep görecektir. Şimdilik 3 bin dolar civarlarında satılacak olan Hitch Hotel’in sonbaharda satışa sunulacağı bildirildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum