Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yeni Tatra 4×4 Truck 810: 55 Derecelik Tırmanış Dünya Rekorunu Getirdi!

Yeni Tatra 4×4 Truck 810 isimli kamyon üstesinden gelmesi zor bir görevi başarıyla sonuçlandırıyor. Detaylar videoda;
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Görüntülerden anlaşılacağı üzere Yeni Tatra 4×4 Truck 810 inanılmaz zor bir işe girişiyor.

Dünyanın en eski otomotiv kuruluşlarından biri olan Tatra, 1850 yılında kurulmuştur. Adını Polonya ile Çekoslavakya sınırlarında bulunan Tatra dağlarından almış. Şirket yapısal olarak geniş bir skalaya sahip. İkinci dünya savaşı sırasında Tatra, Alman kamyon ve tanklarının  birçok parçasının tedariğini yapmış.

4×4 araç yapımıyla Çekli firma, Dakar Rallisi‘nde sayısız başarılara imza atmıştır. İşte o başarıları sağlayan makinesi de bu 810 modeli. G

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Yüksekliği 7.92 metre olan platform, 55 derecelik bir açıya sahip. İnanılmaz sağlam altyapısıyla tırmanışa geçen Tatra 810, standart SUV araçların üstünde bir performans sergiliyor.

GCM Yatırım Banner

Sonuçta o bir kamyon! Yani ne kadar çekiş sistemleri fazla veya motor gücü yeterli olsa da görevi taşımacılık. Renault motorlu 810, 237 beygir ve 920 nm tork üreten bir dizel motora sahip. Gerçi o kadar açılı bir yere benzinli bir motordan en az 500 beygir istenmesi gerekir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.