Yatırım yapmaya başla!

Subaru Cenevre Fuarı’nda “Viziv Adrenaline” ile Güç Gösterisine Hazırlanıyor!

Subaru, Viziv konseptlerine Adrenaline'yi de kattı. SUV'larda nasıl bir yapı benimseyeceğini söyleyen Japon marka, Cenevre'de perdelerini açacak!
Subaru Cenevre Fuarı’nda “Viziv Adrenaline” ile Güç Gösterisine Hazırlanıyor!

Subaru’nun konsept modellerini gösterdiği Viziv ailesi genişliyor. Baharın en büyük otomobil toplantısına katılacak olan Japon marka, gelecekte neler olacağının haberini verecek. Viziv-7 olarak tanıtılan SUV modelin, üzerindeki yapı anlayışını yeni çıkan farklı modeller üzerinde gördük. Getireceği Viziv Adrenaline Concept ile Subaru’nun değişen tasarım dilinden ipuçları vermesi bekleniyor.

Karanlık teaser görüntüsünden aslında aracın nasıl olacağını tahmin ediyoruz. Ortak tasarım dilinde hareket edilmesinden dolayı önceki Viziv’lere bakmamız fikir açısından faydalı oluyor. Fuarın açılmasına iki hafta süre kalmış olsa da gördüklerimizi ve hissettiklerimizi aktaralım!

Elimizde tek bir adet resim olsa da Viziv Andrenaline için sağlanan duruş biçimi kendini belli ediyor.

Viziv Adrenaline’nin bir geçit aracı olduğunu söylemek mümkün.Çoğu seferdir konsept şekillerinin benzer stillerde olması da bunu doğruluyor. Gördüklerimiz arasında LED DRL‘li farlarla fütüristik bir tablo çıkartılmış. Tampon kısımları ve çamurluk kemerleri belirgin duruyor. Viziv kaslı gözüküyor. Subaru logosunun belirgin olduğu ızgara ise orta büyüklükte.

Adrenaline’nin geleceği gösteren yapısında SUV segmente uygun yerden yükseklik verilmiş. Japon markanın ustaca ürettiği arazi taşıtları da sınıfının en sağlam örneklerinden. Devam ettiğimizde; oval yapılı şişkin bir kaput ve ilk Lexus ES’de standart olarak gelen kameralı dikiz aynaları konseptin farklı olduğu kısımlar.

Kesin olarak bundan sonraki dönemlerde Subaru’nun araçlarına vereceği şekil bu! WRX-STI’a ışık tutacak Viziv Performance örnekleri de olasılıkları yükseltiyor. Birde hibrit motorlu araçlara ağırlık veren Uzak Doğu şirketi Viziv Adrenaline’yi e-Boxer motoruyla insanlara gösterecek.

Bilinmeyen kısımlar arasında karşımıza plug-in hibrit mi yoksa tamamı elektrikli olarak mı çıkacak bilmiyoruz. O yüzden belirsizlikleri yaklaşık iki hafta sonra cevaplayacağız!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum