Yatırım yapmaya başla!

Mansory Rolls Royce Phantom Modifiyesi ile Çıta Yükseliyor!

Alman modifiye şirketi, sınırlarını genişleterek İngiliz R.R Phantom'a çok özel çalışmalar yapmış.
Mansory Rolls Royce Phantom Modifiyesi ile Çıta Yükseliyor!

Çalışma sınırlarını ayarlayamayan şirketlerin başında gelen Mansory, amiral sınıfta Mercedes modelleriyle uğraşmayı sevenlerden! Heybetiyle göz dolduran S Serisi’nde yaptığı Signature Edition‘ı unutmuş değiliz. Parayla ilgili bir sorununuz yoksa, gidip bir yeni nesil Rolls Royce Phatom alabilir, onu da getirip Mansory’e vererek modifiye ettirebilirsiniz.

R.R sahipleri için dijital ortamda hazırlanmış çeşitli tipte modelleri görebileceksiniz. Bu arada Phantom çalışması da insanlar ikiye ayrılabilir. İngiliz tacını taşıyan bir aracın, birden Amerikan hip hopçulara dönüştürülmesine herkes sıcak bakmaz. Bir Alman tarafından yeniden sistemlenen İngiliz’de neler yapılmış bakalım!

Mansory, yaptığı çizimlerin hepsinde Phantom’a maske takmayı ihmal etmemiş.

R.R’un verdiği hissiyatlardan fazla uzaklaşılmadan tuning ilerletilmiş. Resimlerde aynı stil parça çalışmalarının farklı renklerdeki halini görüyoruz.

Rolls Royce’nin de sevdiği çift renk gövde de siyah-beyaz kombin ile kırmızı-beyaz favorimiz. Beyaz ile altın sarısı rengin aynı noktada kullanılması, araçtan sanki bol pantolonlu, uzun tişörtlü ve altın kolyeli ses sanatçıları inecek hissiyatı veriyor.

Tek bir parça kalıbından, farklı renk modeller çıkartılmış.

Kaput kısmından başlayarak, tavan ve bagaj bölgeleri genel gövde renginden ayrı tutulmuş. Değişim içerisinde tampona, çift hava girişleri yapılmış. Ana aydınlatmaların alt kısımlarına da genel ambiyansı bozmayacak Ledler yapılmış.

Dik çubuklara sahip ızgaranın alt kısımına kare sensör yerleştirilmiş. Bazı kısımlarda ise krom bozulmamış. Ekstra Led aydınlatmalar tamponun son kısmına da düşünülmüş.

“İstediğin tipte Rolls Royce’yi satın al” çalışmasının profil kısmı da Mansory imzası taşıyor!

Çamurluk kısımlarındaki solungaçlar direkt dikkat çekiyor. Standartlarda bunu göremeyiz. Mansory’nin kendi ürettiği jant tipi sanırız Phantom’un üzerinde gelen 21 inç jantlardan daha büyük.

Kokpit kısmında, size sunulacak farklı renkteki parça sunumları bitmiyor.

R.R’un profesyonel ellerde dikilen döşemelere kıyıp, Mansory’den istemek bize su anda zor geliyor. Kahve tonlarla beyaz derinin buluşturulduğu kokpitte, farklı desen dikişlere sahip koltuk ve orta konsol görüyoruz.

Aracın sert malzemeden olan kısımları da değişik ama uyumlu bir yapıda imal edilmiş. Gösterilen siyah Phantom örneğinde, bordo tonlarda deri kullanılmış.

Alman Mansory, 6.7L V12 ile oynama cesaretinde bulunmuş!

Geniş bir yere sahip olan ünite, 571 ps güç ve 900 nm tork sağlıyor. Çift turbolu bu 6 metrelik uzay gemisi 5.4 saniyede 100 km’ye kalkış yapabiliyor.

Yükseltmeden sonra İngiliz araçtan 600 ps güç alınmış. Tork kısmında ise 950 nm tork değeri. Genel anlamda çok pahalı olan çalışmada Mansory, örnek olarak gösterdiği siyah rengi üzerinden farklı türler üretecek.

Dalında bir numara olan şirketlerin bazı spesifik araçlara yaptıkları özelleştirmelerin fiyatını merak ederken, mesela bunu merak etmedik.

Çünkü orta standartta bir otomobil 10 bin – 15 bin dolara modifiye ediliyor dersek, Phatom Mansory en az iki katı fiyatla sunulacaktır. Sizce karışık Phantom çizimlerinden hangisi tonlarına sahip olmak isterdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum