Yatırım yapmaya başla!

Ticariye Formula DNA’sı Yüklendi: “Renault Traffic”

Renault, F1 renklerinde ele aldığı Traffic VAN aracına sınırlı sayı Formula Edition versiyon geliyor!
Ticariye Formula DNA’sı Yüklendi: “Renault Traffic”

İşin içinde yeniden sınırlı üretim var! Renault’un uzmanlık alanlarından olan sınıf değişimlerine Traffic kamyonet aracını da kattı. Motor sporlarındaki aktif duruşu, Fransız otomobil üreticisini modellerinde sürekli geliştirme ve iyileştirmeye itiyor. Malum bu çalışma hot hatch veya sedanlardan çok farklı olmuş. Traffic’e verilen Formula Editon‘da dış şekilleri oynanmış, göze çarpan donanımları bulunuyor.

Ticari araçlar arasında, taşıdıklarıyla zaten versiyonu ayırt edilebilecek. En az MS – RT’nin ateş kırmızısı Ford Transit Custom‘u kadar çekici!

Spotif Van’ın Formula dönüşümünün sarı uygulamaları manidar.

Renault’un F1 araç renklerinden yapılan Traffic’te değişmeyen far yapısına karşı; ızgarasına dönülen sarı renk, logo kısmına da uygulanmış.

Siyah gövdesindeki değişimde hangi bölgelere efekt verileceği iyi kestirilmiş.

Izgaradan sonra aşağıya yani tampona indiğimizde de yine sis farı kapak çevresinin koyu sarı renkle canlandırıldığını görüyoruz.

Traffic Formula Edition’da yenilikler daha bitmedi.

Profile baktığımızda siyah 17 inç jantları, kapılara yapılan versiyon ismi ve arka plan rengiyle harika duruyor.

Hissiyat RS, konfor Talisman!!!

Her zaman bu tip arabaların konforlu oluşlarından bahsedilir. Yüksek oturma pozisyonunda, geniş bir camın eşlik etmesi mutlaka yolculuk sırasında bir artı kazandıracaktır. 7 inç multi medya ekranla canlandırılması bir yana koltuklara da ısıtma özelliği getirilmiş.

Güçlü dizel motoru Formula Edition için yeterli.

1.6L DCI çift turbo dizel, 140 beygir ve 340 nm tork getiriyor. Uzun ve kısa şasi tipiyle çıkacak Traffic Formula’dan sadece 125 adet üretilmesi planlanıyor. Bence bunun bir devamı da gelir düşüncesindeyim. Güzel ve dokunaklı bir çalışma olmuş. F1 ekiplerine ithafen, sayısal olarak da az olmasıyla özel olduğunun altı çizilmiş oluyor.

Yalnız fiyat konusunun biraz abartıldığını düşünüyorum. 41.990 dolar koyulan fiyat etiketi biraz fazla olabilir. Yapılanlara bakıldığında dışta bir kaç plastik sarı malzeme ve farklı jantlar gördük. 125 kişi bence böyle düşünmeyecek!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum