Yatırım yapmaya başla!

Fiat Tadında Ram Gücünde Bir Ticari: “ProMaster”

Fiat'ın Ducato yüzünü alan Ram, 2019 model ProMaster ticarisini tanıttı!
Fiat Tadında Ram Gücünde Bir Ticari: “ProMaster”

ProMaster’ın şekillerine ilk baktığınızda sizde biraz şaşırmışsınızdır. Aslında olay da hiç bir anormal bir durum yok. Fiat – Chrysler‘in yeni markalarından olan Ram, aynı çatı altında genetiğini farklı bir yapı üzerine aktardı. Paylaşım aslında yeni olmuyor. 2013 yılında Amerikalı marka Fiat’n Ducato‘su üzerinden kendi modelini oluşturdu. İsmine de ProMaster koydu.

Şimdi ise 2019 yılı için biraz daha farklı şekillerde hazırlanarak kendini insanlara sunmayı bekliyor. Genellikle kamyonet ve ticari alanda ismini çok duyduğumuz Ram, arkasında bolca eşya taşıyabileceğiniz bir karoserle de piyasa da kendine yer bulmak istiyor. Göze çarpan özellikleri neylermiş ona bakalım!

Ram’de Şekiller Biraz Değişiyor!

Ram'de Şekiller Biraz DeğişiyorProMaster’ı güncellenmiş Ducato olarak da görebiliriz. Farlarında değişim gördüğümüz kadarı ile yok. Devasa kamyonetlerde alışık olduğumuz büyük Ram yazısını bu sefer markanın yeni ızgara tipinde ve bir minibüs grubunda görmekteyiz.

Ram ProMaster’ın uzun ve kısa şasi olmak üzere iki farklı tipi olacak. FCA, ProMaster’ın bir öncekinden 109 kg daha fazla yük taşıyacağını söyledi. Hacimsel anlamda da ölçülerde farklılıklar olacak. Çekme kapasitesinde ise %30‘luk bir artış söz konusu. Kısa ve uzun şasi farketmeksizin kokpit kısmının biraz ışıklandırma, biraz da parça değişimi ile halledildiği söylendi.

Verilen bilgilerde ProMaster’ın City versiyonu Fiat’ın Doblo‘suna dayanıyor. Sanırım o kısımda da Doblo’nun Fiat logosu yerinde Ram yazacak!

2019 Ram ProMaster fiyatları belirlenmiş ve hacimlere göre 24.195 $ ile 30.195 $ arasında değişim gösteriyor. Ram, FCA için önemli marka ve geçtiğimiz sene ABD’de sattığı 556.790 araç sayısı ile şirket içinde onu en gözde marka olmasını sağladı. Ve verilen sayının 500 binlik kısmı kamyonet. O halde anlıyoruz ki ticari alandaki yetenekleri sayesinde ProMaster konusunda da ciddi avantajlara sahip olacağını düşünüyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum