Yatırım yapmaya başla!

Yeni Toyota Prius, TRD’nin Hazırladığı Agresif Parçalarla Tokyo’ya Geliyor

Toyota TRD ekibi, Tokyo Auto Show için Prius'a dikkat çekici aksesuarlar hazırlamış.
Yeni Toyota Prius, TRD’nin Hazırladığı Agresif Parçalarla Tokyo’ya Geliyor

2019 yılı için hazırlanan Prius’un makyajlı halinin gösterimi geçen ay yapılmıştı. Elektrikli araç konusunda Prius, markasının olduğu kadar dünyanın da gözde otomobillerinden birisidir. Hibrit motor akımının başlangıcı olarak kabul edilmesi ve bunu dünyaya yaymasıyla ünlenen Prius, olduğundan daha keskin modifiye parçalarıyla gösterildi. Toyota’nın araç geliştirme birimi TRD, melez model için çok şekilci davranmış.

Aerodinamik ögeler üzerinde duran Japon geliştirme birimi, Prius parçalarını sandığımızdan daha fazla agresif tutmuş. Dış tasarım üzerinde yoğunlaşılmış. Kokpit kısmı için ek bir parça üretilmemiş. Vakit kaybetmeden TRD neler yapmış hep birlikte bakalım!

Aksesuarlar şu anda Japonya’da satışa sunuldu.

Toyota parçalarıyla süslenen hibrit modelin hatları gerçekten göze batacak kadar detaylı duruyor. 3 farklı şekilde hazırlanan aksesuar paketinde; tamponlar hava girişleri, iç kısımlara eklenen parçalar ve süsleme için kullanan kromlarla dolu.

Aksesuarların tanıtımı için ayrı ayrı Prius’lara uygulama yapılarak Tokyo’ya getirilecek.

Eklenen parçalar, agresiflik seviyesine göre ayrılmış. Daha sade parçalarla da Prius’nuzu modifiye ettirebilirsiniz. Tarza göre ön spoiler, yan tampon etekleri ve ilave Led aydınlatmaları seçebileceksiniz.

Ön kısımdan çıkıp diğer kısımlara gittiğimizde farklılaştırma aynı hızla devam ettirilmiş.

Tavana monte edilen difüzör gibi ilginç parçaların haricinde arka kısımda Prius’a çok yönlü V6 turbo beslemeli, hızlı bir araç görüntüsü verilmeye çalışılmış. Onun içinde arka tampon difüzörüne çift çıkış egzoz verilmiş. Aynı şekilde bu kısmı da daha sade olarak tercih edebiliyorsunuz.

Performans konusuna girmeyen Toyota, 15 ile 18 inç arasında jant seçenekleri de sunuyor.

Geneli çok kollu olan özel alaşımlı jantları 15 inç ile 18 inç arasında alabileceksiniz. Seçtiğiniz ölçüye göre de süspansiyon sisteminde bazı tadilatlar gerçekleştirilecek.

Prius’un ilk kez AWD yapısıyla gösterimi sonrası, modelin aksesuar çılgınlığına rastlıyoruz. Mitsubishi’nin modellerine yaptığı Street Sport çalışmasında olduğu yeni aksesuarlı Prius için de Tokyo Otomobil Fuarı’nı bekleyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum