Yatırım yapmaya başla!

Sahillerin En Havalı Kamyoneti: “Nissan Titan Surfcamp”

Nissan'ın çoğunluğunu Titan kamyoneti üzerinden yaptığı kamp araçlarına Surfcamp'i de kattı. İşte devasa pick-upın muhteşem dönüşümü!
Sahillerin En Havalı Kamyoneti: “Nissan Titan Surfcamp”

Nissan markası kamyonet yapımında usta olduğu kadar onları modifiye etmekte de kendini kanıtlamış bir firmadır. İnsanların yaşam tarzlarını konu alan Japon marka, farklı hobilere dair çok güzel seriler çıkartabiliyor. Geçtiğimiz sene Titan’ın BaseCamp Pro-4X’in en zorlu kamp şartlarına hazırlanışını izlemiştik.

İnsana, binerek sadece uzaklara gitme hayali kurduran projeleri özellikle yeni Titan‘ın çıkışıyla başladı. Sonradan bunu Nissan’ın 4×4 tarihini belirleyen Patrol SUV‘a aktardı. Hızını alamayan Japon temsilci pratik karavan imalatına kadar alanını genişletti. Yeni sunduğu Surfcamp’e yine muazzam, eğlenceli öğeler eklemişler.

Titan’ın bazı parçaları yine demir alaşımlı olanlarla değiştirilmiş.

Bu versiyonu sevmek için arabaya veya doğa tutkunu olmanız gerekmiyor! Surfcamp Titan’a bu şekilde bindiğinizde zaten ikisine de bağımlı olacaksanız!

Önceki Titan versiyonları yalnızca orman arazilerine hazırlanmış kamp araçları olarak görmüştük.

Mavi renkli dev bu sefer yüksek dağlar ve ormanlar haricinde deniz tutkunlarını da düşünmüş. Tampon üzerine özel olarak hazırlanan yuvalara oltalarını takabiliyorsunuz. Gördüğümüz kadarı ile de 4 tane oltayı rahatlıkla koyabiliyorsunuz.

Kaporta üzerindeki desen çalışmaları pick-upın amacına uygun yapılmış.

Ön kısımdan itibaren şerit halinde başlatılan çıkartmalar, yan kısımda Titan’ın animasyon haliyle 70’ler havasında retro bir tarz sunulmuş.

Titan Surfcamp aynı anda tüm zevkleri yaşatabilecek şekilde donatılmış.

Tavana yerleştirilen araç çadırında iki kişi rahatlıkla kalabilir. Rhino Rack tentenin altına da masa ve sandalyelerinizi koyarak kumsalın tadını çıkartabilirsiniz.

Leitner Design kargo rafı ile çoğu malzemenizi yanınızda getirebilirsiniz.

Bu malzemelerin başında tabi ki isimini aldığı sörf tahtası geliyor. Sporunuzu yaptıktan sonra 125 litrelik su deposu ve güneş enerjisi sayesinde duşunuzu alıp, keyif yapmaya devam edeceksiniz.

Nissan Titan Surfcamp’ta geceler de sorun olmayacak.

Titan Surfcamp‘ın belirli noktalarına koyulan Led aydınlatmalar ve donanımlara eklenen portatif ışıklarla kamp alanını rahat bir şekilde aydınlatma olanağı verilmiş.

Nissan’ın ABD kamyon departmanı başkanı Fred DePerez yeni araç hakkında görüşlerini bildirdi.

Perez, “1960’ların eski plaj kamyonlarından esinlenen Titan Surfcamp, Titan müşterilerinin sörf yapmak, denize girmek ve su kenarında kamp yapmak istedikleri tüm modern teknolojilerle plaj kamyonu geleneğinin bir kutlamasıdır.” dedi.

Titan Basecamp, Armada Snow, Smokin Titan, Patrol tabanlı Armada Mountain ve son olarak Surfcamp Titan ile macera yolcuklarına hızla devam ediliyor. Şirketten gelen açıklamalara bakılırsa; önümüzdeki aylarda farklı bir hobi veya spor dalına yönelik araç yapımına devam edileceğini öğrendik. Büyük bir merakla sonraki Nissan aracının nasıl olacağını bekleyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum