Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nesil Toyota Supra Dijital Dünyada Gösterildi!Toyota’nın yer küre için sunduğu dillere destan spor arabası Gazoo Racing bölümü üzerinden tanıtılmıştı. Yapısını ilk olarak Japonya da çıkan bir derginin kapaklarını süslemesiyle görmüştük. 19 yıllık bir bekleyişin ardından 5. neslini geçte olsa üretime alacağı kesinleşti.

Yarış konseptine baktığımızda her bir öğenin devasal duruşlarını seyrettik. Yerle birleştirilen karbon lipler, büyük arka kanat ve normalinden daha şişkin duran kaputuyla tanıdık.

Yeni Kasa Toyota Supra

Supra en çok sanırım Nürburgring Pisti‘nde görüntülenmiştir. Çünkü Toyota efsanenin teknoloji vuruşlar altında, insanların yadırgamayacağı şekillerde ele alması gerekiyordu. O yüzden dış tasarım dilinde bile dikkatli bakıldığında eski yapısına giden duruşlar görürüz. Tabi %85 konsept FT-1 tabanlı olmuş.

Gran Turismo’nun sanırım Sony ile bütünleşerek digital dünyada Supra’ya yer verilmiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum