Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nesil Land Rover Defender’ın Satış Tarihi Açıklandı!

Land Rover'ın testlerini tüm hızıyla gerçekleştirdiği Defender hakkında yeni bilgiler geldi!
Yeni Nesil Land Rover Defender’ın Satış Tarihi Açıklandı!

2016 yılında alınan bir kararla üretimine ara verilen Defender, farklı yapısı ile dünyaya yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. İkonik ve her kesimin gözünde sağlam karakteriyle yola çıkan İngiliz model için bizler nabız ölçme yapıldığını düşünüyoruz. Artık üretmeyeceğiz demekle sevenlerin tepkisine bakılarak, talep seviyesinin ölçüldüğünü düşünüyoruz.

Asfalt testlerinde yakaladığımız Defender’ın sonrasında ait olduğu yerde yani buzlu yollar üzerinde görmüştük. Seri imalat süreci yaklaşırken, araç hakkında daha fazla detay verilmeye başlandı. İşte son nesil Defender hakkındaki yeni söylemler…

Land Rover Defender lansması Eylül ayında kapılarını açacak Almanya Frankfurt Fuarı’nda gerçekleşecek.

İngiliz üreticisinin JLR iletişim patronu Tim Krieger, tanıtımının ortalama 4 ay gibi bir süre olduğunu, üretim ve satışlarının da 2020 yılının ilk haftalarında olacağını bildirdi. Konuşmalarının devamında iletişim patronu kendileri için pazar önemi yüksek Avustralya’dan bahsetti.

Krieger, “Eski Defender’ı halen daha sonuna kadar satmaya devam eden birkaç pazardan biri.” olduğunu söylendi. Her arazi taşıtı üreticisinin gözdesi olan ülke Avustralya diyebiliriz. Toyota, Nissan ve birçok şirketin geliştirme laboratuvarları, kanguru ülkesinde bulunmakta.

İletişim sorumlusu 2020 yılının çok iyi geçeceğini söylendi. Marka adının en güçlü olduğu piyasaya karşı neler yapılması gerektiğini söyledikten sonra Land Rover ağının amiral kaptanı hakkında bir şeyler aktardı.

Range Rover 2020 yılında beklenmedik derecede güzel geleceği vurgulandı.

SUV segmentinin en lük ve donanımlı araçlarının başında yer alan Ranger Rover, 2020 yılında olağan serinin üzerime farklı teknoloji ve müşteri memnuniyetini bir üste taşıyacak donanımlarla üretileceği ima edildi.

Defender konumuza dönersek; en son tarihte sağlam yer edinen aracın kokpitinden görüntüler almıştık. Daha minimalist ve kolay kullanım tipiyle gösterilmişti. MLA’ya geçecek Defender sürecinde dizel ve benzinlilerin yanında plug-in hibrit motorun da varlığı kesinleşti. Ayrıntılar şimdilik bu kadar. 2020 Land Rover Defender hakkında farklı bilgiler sunuldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum