Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nesil “Ford Ranger Raptor”un Heyecan Dolu Yeni Teaser’ıYeni Nesil “Ford Ranger Raptor”un Heyecan Dolu Yeni Teaser’ı

Havalı kamyonet grubunun liderlerinden Ford, Ranger modeline daha heyecanlı yapmak adına Raptor takviyesi yapacağını duyurmuştu. Sert bakışlar altında sergilenen yeni Ranger Raptor, karakter bakımından daha sağlam yapıya büründürüldü. Biraz gizli saklı gidilen ve en son 2017 Eylül ayından beri sadece bir teaser videosunu görmüştük.

İkinci videosunda bekleyenlere zor arazide neler yapabileceği vurgulanmış. Değişik sürüş modlarında hareket eden Raptor, F-150 SVT Raptor’un bizde bıraktığı izle aynı hissiyatı yaşattı.

Ford, farklı koşullarda kamuflajlı hali de olsa vermek istediğini fazlasıyla veriyor. Yeni Ranger Raptor çöl, su, çamur ve zıplama sahneleriyle onu kıramayacağınızı sizlere peşin peşin söylenmiş.

Motor konusu hakkında verilen bir bilgi yok. F Serilerinden bir şey alınır mı oda belirsiz. Şubat ayındaki tanıtımını ile beraber tüm detayları sizlere aktaracağız.


Okur Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum