Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nesil BMW X5’in İlk Olarak Arazi Performansı Gösterildi!Alman marka, yakın zamanda X5’in yeni kasasını bizlere gösterecek. Yayılanan kısa bir teaser ile markanın dört çeker sistemi üzerine yaptığı yatırım vurgulanmış. Yeni jenerasyon farklı bir platform üzerinde şekillendirilecek. CLAR platformunu daha önce 5 ve 7 Serisi‘nde tanımıştık.

Tahminlerimize göre ve de kamuflajlı yapısına dikkatli baktığımızda dış parçaların büyüdüğü görülüyor. Özellikle BMW’nin Amiral SUV’u X7‘de olduğu gibi geniş bir böbrek ızgara kullanılacak.

Detaylara daha çok önem verilirken, iç mekan alanında gözle görülür büyüme olacak. Hat yapıları eskisini andıracak olsa da yeni X5’in en belirgin farkları kokpitinde olacak.

Bazı casus resimlerden iç mekana dair aldığımız görüntülerde, gösterge paneli ve orta üst konsol değiştirilmiş. Direksiyon simidi sportifleştirilmiş, koltuk yapılarının da malzeme tonlarında değişim söz konusu. Ayrıca üst kısma gelen ekran kokpite yenilik katarken, aşağıdaki klima ve bazı tuş takımlarının bir öncekine benzer kareler veriyor.

R.R’nin tüm şartlardaki dayanıklılığını görmek istediği Cullinan’ı Net Geo ekibine vererek karlı, buzlu ve çöl sıcaklarında testleri gerçekleştirilmişti. X5’in videosunda da bu benzer zor şart testleri yapılıyor.

X5 tarafından sizlere son olarak vereceğimiz haber, motor kısmından. BMW’nin birçok aracına aktardığı plug-in hibrit motorlarını X5 ile gönderiyor. Ancak en heyecanlı kısmı yine M50i olacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum