Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nesil BMW 8 Serisi’ni Bir de Üretim Bantlarında Seyredin!19 sene sonra tekrar hayata geçirilen 8 Serisi, zorlu gösterim süreçlerinden sonra dünya ile buluşturuldu. Geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtımı yapılan 8 Serisi artık üretim bantlarında ve müşterileriyle buluşturuluyor. RoCars‘ın yayınladığı videoda  8’in fabrika içerisinde imalat aşamaları gösterilmiş.

Gördüğünüz yer BMW’nin Dingolfing tesisi. En başta 8 Serisi’nin tamamen bitmiş ve test edildiği kısımlar gösterilmiş. Sonrasında 2 saat önce spor aracın platform üzerinde bitmiş son kontrollerinin yapıldığı, 3 saat öncesinde kaporta ve iç aksam parçalarının takıldığı, 5 saat önce ise motorla kupanın buluşturulduğu gösterilmiş.

Devamında ise; 10 saat önce karoserin çıplak hali ve boyanış şekli verilmiş. Lüks spor aracın 20 saat öncesinde de robotlar tarafından birleştirilme görüntüleri aktarılmış.

Videoda M650i xDrive‘ın yapım aşamalarını izledik. Yanılmıyorsak aynı bantlardan 840d, M850i ve M8 versiyonlarda indirilecek. BMW’nin yıllar sonra dünyaya tekerlek basan spor modeli gerçekten lüks öğeler taşıyacak. Opsiyon listesi oldukça geniş tutulmuş.

Motor bölümünde yüksek performans araçları arasında gelenekselleşen 4.4L V8 çift turbo ünite kullanılacak. Aldığımız bilgilere göre de farklı versiyonların da sunulacağı söylendi. BMW, 3.5 saniyelere kadar kalkış süresi olan 8 Serisi’leri çıkartacak olsada, daha da hızlı olmak isteyenlere de farklı bir şeylerin düşündüğü haberini aldık.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum