Yatırım yapmaya başla!

2020 Yeni Nesil VW Golf 8’e Dair İlk Teaser Paylaşıldı!

C segmentin en önemli modellerinden olan VW Golf'ün 8. nesline dair ilk teaser gönderildi!
2020 Yeni Nesil VW Golf 8’e Dair İlk Teaser Paylaşıldı!

VW, Wolfsburg’daki Brand Yıllık Oturumu sırasında sekizinci nesil Golf 8’in yeni bir ipucu görüntüsünü gösterdi. 1974’ten beri 7 nesildir devam eden modelin, orta segmentin en iyilerinden biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. MK8 koduyla anılacak aracın güncel VW modellerinden  örnek alacağını tahmin ediyoruz.

Tek bir profil görüntüsüyle açığa çıkan Golf 8’in çıkış zamanının buradan da yaklaştığını işaret ediyor. Aldığımız bilgilere göre  2019 yılının Haziran ayına kadar yeni Golf tipinin lansmanı yapılmayacak. Bakalım c segmentinin süper 5 kapılısı hakkında neler denilmiş!

Profilden gösterilen Golf 8 teaser’ında güzel şeylerin olacağı belli edilmiş.

Yeni Golf 8 İlk TeaserGolf MK8’in, Skoda’nın yeni 5 kapılısı Scala ile olacak sıkı yarışına göre hazırlanacak. Yani sınıfında iyi bir duruş biçimiyle gelecek olan Scala’ya karşı Golf, daha iyi hazırlanacak.

Arteon bakışlarının sürdüğü VW serilerinde, MK8 için de benzer karakterde çizgiler verilebilir. İlk gönderilen bu çizimden bile aracın boyutsal anlamda genişlediği fark ediliyor.

Neler gördüğümüze gelirsek; farların daha ince formda olacağı ve Led aydılatmalara daha fazla yer verileceği gözüküyor. Dikkatimizi c sütuna verdiğimiz de çizgilerin önden arkaya doğru keskinleştiğini görebiliriz.

Arka kısımda Golf 8’in yuvarlak değilde, daha dik inişlere sahip olabileceğini düşünüyoruz. Tavandan uzatılan spoyler de, difüzörde konumlandırılacak çift çıkış bir egzoz grubuyla hoş duracaktır.

Son bir toparlama yapacak olursak; Golf 8, muhtemelen aks aralığı başta olmak üzere hacimsel olarak büyüyecek ve bunun yanında Scala’yı da geçerek sınıfının en geniş iç mekan yapısını sunacak!

Teknolojik donanımlarında neler olacak dersek de kesinleşmiş yarı otonom sistemi ve hibrit güç aktarma organı Golf 8 için çalışılacak. Yeni nesil bir Golf R’ında hibrit destekli bir motor ünitesiyle akla zarar bir güce kavuşacağı da konuşuluyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum