Paylaşım

Forzo Horizon 4’te Her Şey Çok Gerçekçi!


 

E3 2018'den beklenen duyuru geldi ve Forza Horizon 4 tanıtıldı. Ortam bu sefer fazla gerçekçi!!!

Motorlu kara taşıtlarını genel olarak seviyor ve onları sanal ortamda kullanmak istiyorsanız; Playground Games’in Forzo Horizon 4‘düne davetlisiniz. E3 2018, resmen dört gözle beklenen haberi haline gelmişti. Forza 4, Xbox’la çıkışının yanında bilgisayardan da oynanabilecek.

İlk olarak 2012 yılında başlayan Forzo Horizon, 2014 yılında ikinci, 2016 yılında üçüncüsü ve bir sonraki versiyonu ise 2 Ekim‘de oyun severlerle buluşturulacağı söylendi.

Forza Horizon 4 İngiltere’de

Önceki iterasyonlar gibi, pist ve yarış ortamı bu sefer Birleşik Krallık‘ta. O kadar profesyonel bir yapım olmuş ki, bırakın mevsim geçişlerini saat farklarında bile oyunun ara yüzü değişiyor. Oyun içerisinde gerçek bir dünya oluşturulmak istemiş. Araçların gidişi sırasında hava durumu anlık farklılık gösterebiliyor.

Toplamda 100 Farklı Üreticiden 450’den Fazla Araç Olacak

Toplamda 100 Farklı Üreticiden 450'den Fazla Araç OlacakOyunun içeriği İngiltere’de kurulduğundan McLaren’in efsanesi Senna, yasal yollarda kullanımına izin verilen Aston Martin Vulcan ve Jaguar F-Type, Forza Horizon 4’ün onur konuğu!

Jeep ve Toyota gibi markalarla Dakar Rallisi tadındaki zemin bir anda ralli pistlerine dönüşüyor. Yayınlanan kısa video da aslında oyunla ilgili verilmesi gereken spesifik noktalar aktarılmış. Microsoft’un 3. versiyonla 4. arasındaki geçiş grafiklerinde, gerçekçilik yüzdesi artmış.

4K çözünürlüğün parlak renkleriyle oynanabilecek oyunu Game Pass üyelerinin 2 Ekim günü çıkar çıkmaz oynama şansı olacak. Ya da şimdiden üye olup diğer oyunlardan yararlanırken, Forza Horizon 4’ü bekleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın