Yatırım yapmaya başla!

Yeni Mazda CX-30 Kaza Testlerinde Sağlamlığını Kanıtladı!Günümüz araçları, kaza anlarında insanları koruyacak en yeni teknoloji ve malzeme yapılarıyla üretilmekte. Farklı test videolarında eski araçlarla yenileri arasında yapılan kaza testlerinde aradaki uçurum farkları her defasında gördük. ABS, ESP ve hava yastığı standartlaşan güvenlik ekipmanlarının yanına çok daha fazlası olan otonom sürüş asistanları da eklendi.

Anlattığımız araç özelliklerine sahip yeni Mazda CX-30’un Euro NCAP tarafından ne kadar iyi olduğuna bakılmış. Kompakt SUV 5 yıldız almayı hak kazandı ancak 6. yıldız olsa onu da zorlarmış. Yetişkin yolcu korumasına çok iyi çalışan Mazda, %99′luk bir puanlama ile herkesi şaşırttı. Euro NCAP yetkilileri de bunun için Mazda’yı tebrik etmiş.

Çocuk yolcu güvenliğinde %86, yaya güvenliğinde %80 ve sürüş güvenliği asistanları alanında %77 verilmiş. CX-30’un acil frenlemesi yüksek hızlarda da olsa iyi çalıştı. Yaya ve bisiklet algılama da başarı gösteren Japon SUV’un gece görüş yetenekleri de göz doldurucu.

CX-30, sınıf araçlarıyla karşılaştırıldığında olması gerektiği gibi yolcu güvenliğinde üstüne çıkarmıyor. Tasarım anlamında çekici bir araç olan CX-30, lüks donanım paketlerini içeren, iyi motorlara sahip ve son olarak da güvenliğini ispatlamış bir araç olarak karşımıza geliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum