Yatırım yapmaya başla!

Yeni Mazda 3 LA Auto Show’a Bu Şekilde Geliyor!

2019 yılında yeni kasa yapısıyla çıkması beklenen Mazda 3'e dair en taze görseller geldi!
Yeni Mazda 3 LA Auto Show’a Bu Şekilde Geliyor!

Gelen son görsellerle, yüksek ihtimal 4. nesil Mazda 3‘e bakıyoruz. Gelecek nesil Japon modelin, Kasım ayında yapılacak LA Auto Show öncesinde yapısına dair en net çizimler servis edildi. Mazda’nın diğer sınıflarında benimsenen marka yüzünün, biraz daha agresif tarzda 3’e verileceği tahminleri vardı. Özellikle son neslin sunumu bir önceki modellerden farklı olacağı söylenmişti.

Genel olarak Japon üreticilerin teknolojik yatkınlıkarı son zamanlarda otomobillerde daha çok hissediliyor. Donanım seviyesinin yüksek tutulmasının yanında, özellikle Alman rakiplerine çok iyi hazırlandığını gördük.

Mazda 3’ün çıkış şekli aslında KAI Konsept üzerinden gösterilmişti.

2019 Yeni Mazda 3 Kasa Yapısı

Auto Express‘in yayınladığı görsellerde son halinin kesinlikle bu olduğu bildirildi. Gerginleştirilen far yapısına, büyüyen ve konumu aşağı çekilen ızgara eşlik etmiş.

Eskisine oranla daha çarpıcı çizgilere sahip.

2019 Yeni Mazda 3 Profil

Yeni Mazda 3’ün tamponu daha bütün duruyor ve aracı normalinden daha geniş gösteriyor. Dış kısımdaki hacimsel ilerlemeleri, Mercedes A ve Audi A3 serilerine karşı daha dinamik bir yapıyla çıkarak, ortamı ateşlemek istemiş.

Kokpite dair bir görüntü yok ancak zaten Mazda motora odaklanmamızı istiyor.

2019 Yeni Mazda 3 Arka Görünüm

2017 yılında benzinli motorların mantığını yeniden şekillendiren Mazda, yeni serisinde Spark Kontrollü Ateşleme özelliğine sahip SkyActiv-X ünitesine yer verecek.

Dizelin çalışma mantığına benzeyen benzinli motorun inanılmaz verimli olacağı aktarıldı.

2019 Yeni Mazda 3 Karoser

Gelecek bir ünitenin süperşarj desteği ile 187 beygir güç ve 230 nm tork üretmesi bekleniyor. Sky Active’in X seçenekleri dışında G ve D tipleri de 4. nesille gelecek.

2019 Mazda 3’ün iç mekan yapısı ve güvenlik seviyesi için gelen haberleri de sizlere verelim. Dediğimiz gibi Mercedes ve Audi’ye karşı çıkacak 3 serisinin geniş bir mekan yanında, son sistem tüm güvenlik paketlerinin olacağı söylendi.

Gelecek güvenlik duvarları tahminlerimiz içerisinde; kör nokta, ikincil çarpışma, ön mesafe kontrol asistanı, otomatik park ve yarı otonom sürüş teknolojisinin olması yakın gözüküyor. Kasım ayında Paris’e getirilecek Mazda 3’e dair çıkacak detaylardan anbean sizleri haberdar edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum