Yatırım yapmaya başla!

Ferrari Motoruyla Desteklenen En Hızlı Maserati Levante GTS SUV Geliyor!

Maserati'de Goodwood Festivali'ne iyi hazırlanmış ve Levante'nin en güçlü versiyonlarını getiriyor.
Ferrari Motoruyla Desteklenen En Hızlı Maserati Levante GTS SUV Geliyor!

3 yıl önce İtalyan Maserati’de SUV dünyasının nimetlerinden faydalanmak istemişti ve yollara Levante 4×4 aracını çıkarmıştı. Kızgın duruşlar altında buluşturulan SUV, bu sefer Goodwood Festivali‘ne anormal güçlerle getirildi. Levante’nin yükseltme çalışmaları ilk defa İngiltere fuarında gösterilecek.

Levante’ye getirilen GTS takısı, inanın hiç boş değil! Boş olmaması normal çünkü işe Ferrari dahil edilmiş. Maserati’nin arazi araç yapımında durumu hızlı kavraması, premium 4×4 kısmında kolay anılmasına neden oldu. Levante nasıl değiştirilmiş birlikte inceleyelim!

Levante GTS’nin Alt Yapısı Yenilenmiş

GTS ile birlikte kaput altına 3.8L V8 koyulmuş. Hacimli ünite, Maranello’da Ferrari tarafından geliştirilmiş. Motorun önceki hikayesine baktığımızda, Amiral Quattroporte GTS‘de kullanıldığını görürüz. SUV’un ekstra olarak güç aktarma sistemi ile dört çeker alt yapısı da değiştirilmiş.

3.8L motor GTS’ye 550 ps güç ve 730 nm tork sağlıyor. Hızlanma süresi 4.2 saniye ve bir SUV’a göre dikkat çekici! 292 km/h top speed hızını da unutmayalım…

Amiral kardeşinden motor alması dışında, Quattroporte GTS’den geçen güçlendirilmiş şasi ve güncellenmiş bir dış tasarımla fuarda boy gösteriyor. Dış kısımda bizim tek gördüğümüz biraz daha derinlik verilen tamponları.

Levante GTS’nin İç Mekanında Çok Fazla Değişim Olmamış

Koltukları Full Premium Deri veya isteğe bağlı olarak Pieno Fiore doğal deri ile tercih edebiliyorsunuz. Malzeme seçimini hallettikten sonra 14 farklı ayara çıkartılan rahat fonksiyonel koltuklarınıza oturuyorsunuz.

Müzik sisteminde de en iyisi sunulmuş ve Harman Kardon‘un profesyonel ses sistemi GTS versiyona getirilmiş. Sanırız en büyük değişim; Ghibli ve Quattroporte’de de olacak MTC + bilgi-eğlence sistemi!

Goodwood Festivali’ne Maserati En Güçlü SUV Model Versiyonunu da Getirdi!

Goodwood Festivali'ne Maserati En Güçlü SUV Modelini de Getirdi!Güç gösterisine doymayan Maserati, Levante Trofeo‘yu da alana getirdi. Aynı hacim içerisinde çit turboya sahip Trafeo, 590 beygir gücünde ve 730 nm tork üretebiliyor. Asaletli SUV araç 3.9 sn‘de kalkışını yapabildiği gibi +300 km hız sınırlarına ulaşabiliyor.

2019 model olarak çıkışı olacak GTS için hazırlanan tekerlek grubu 20 inç olurkenTrofeo için 22 inç jantlar olacak. Maserati’nin aynı model altında farklı versiyonlarını incelemiş olduk. Hız olarak ele aldığımızda görünürde 0.3 saniye kalkışta, 20 km/h yüksek hızda fark bulunuyor. Sonuç mu? Levante ortalığı çok karıştıracak…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum