Yatırım yapmaya başla!

Huracan’dan Daha Kompakt “Lamborghini Vega” Tasarlandı!

Özel bir tasarımcının çizimine aldığı Lamborghini Vega, markanın en kompaktı olarak düşünülmüş.
Huracan’dan Daha Kompakt “Lamborghini Vega” Tasarlandı!

Lamborghini için en yeni, fütüristik bir model tasarımı yayınlandı. İtalyan temsilcisi için düşünülen model biçimi, şimdiki modellere nazaran daha kompakt ölçülerde. Markanın Huracan’dan daha dar yapılı bir serisi şu anda bulunmuyor. O yüzden birilerinin çok dikkatini çekmiş ki “Vega” adında tam da düşünceye uygun bir model çizimi gerçekleştirilmiş.

Son derece sinirli bir duruş sergileyen Vega, Sesto Elemento ile Millennio Konsept birleştirilse nasıl olurun cevabı gibi olmuş. Parça stilleriyle her zaman insanları etkilemeyi başaran Lambo’ya ait bu yeni tanımda da tasarımcı aynı yolu izlemiş.

İtalyan markanın gündemdeki otomobili karlı tepelere tırmanan şövalyesi Huracan modelidir.

Lamborghini Vega Dijital ResimÇeşitli olabilecek model gösterimleri devam etse de Vega, düşünce şekli olarak güzel olur dedirtiyor. Lamborghini, tarzı gereği şekil yönünden parça duruşlarını çok keskin tutabiliyor.

Her bir boğa, rakiplerine ilk önce şekilleriyle üstünlük sağlıyor. Behance‘de çizimlerini yayınlayan Grigori Ganimet, dingil aralığı daha kısa bir Lamborghini mantığını bizlere gösterdi.

Bebek Lambo, abilerine göre daha bir hipercar tipinde duruyor.

Lamborghini Vega Dijital Resim Dış KaroserÇizimin ön bölümünde yine farklı ve geniş hava girişlerine yer verilmiş. Garipsenecek dikiz aynalarıyla ortaya çıkan Vegan, komple camdan oluşturulan bir tavana sahip. Tamamı karbon fiber gibi duran süper spor otomobile jantlar güzel çizilmiş.

Tasarımın arka kısmı bizlere orta motorlu bir V10’nun olduğuna işaret ediyor.

Lamborghini Vega Yeni Konsept ÇizimÜst kısımda stoplar ince çizgi halinde Led olarak tasarlanmış. Yine ön kısım gibi iddialı tamponda Lamborghini modellerinde ortalanan egzozlardan daha fazlasını görüyoruz.

Aracın motoru şeffaf bir cam arkasına yerleştirilmiş.

Kompakt spor aracın çok iyi durduğunu söyleyebiliriz. Motorun aldığı yer ve duruş biçimiyle birlikte yine egzozlardan ateş çıkacak gibi duruyor.

Lotus Elise Cup 250 serisi gibi hafif ve atılgan duran Vega’ya yönelik muhtemelen Lamborghini hiç bir zaman böyle model düşünmeyecek!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum