Yatırım yapmaya başla!

Liberty Walk’ın Bakılası Lambo Huracan Modifiyesi!

Japonya'nın akıl almaz modifiyeleriyle ünlü Liberty Walk, Huracan'ı farklı dünya aracına dönüştürmüş.
Liberty Walk’ın Bakılası Lambo Huracan Modifiyesi!

İspanyolcada “Kasırga” anlamına gelen Huracan, yine robotik dönüşümlere maruz bırakılmış. Japonya’nın en sıra dışı modifiye şirketi olan Liberty Walk, meteor parçasına dönüştürdüğü Aventador‘un ardından akla zarar bir çalışmasını daha gösteriyor. Orta motorlu bir boğa ile hareket eden L.W, kurduğu yeni sistem parçasını SEMA Show için hazırladı.

Herhangi bir otomobil üretmeyen Lamborghini’ye turbolu günlerimizin nadir safkan güçleri sunan bir markası olarak da bakabiliriz. Tuner işlemlerinin agresiflik boyutunun en net şeklini veren Japon firma, üzerindeki bakış derecesini Huracan içerisinde 2 katına çıkarmış. Bakalım neler yapmış.

Yere yakın. Hayır çok yere yakın!

Liberty Walk Lamborghini Huracan ModifiyesiOlmazsa olmazların başında gelen karbon fiber yine bir aracın modifiyesine yardımcı olmuş. Liberty Walk’un yaptıklarında “Huracan’a şu kadarlık bir fiyatla eklemeler yapıldı” gibi zenginlerin bile düşüneceği pahalılıkta ürün yapmada çekingenlik göstermiyor. Gerçi sonucunu görünce de kişilerin fiyatı sorun edeceklerini zannetmiyoruz.

Firmanın ünlü Wide Body geniş kitleriyle süper sporcu 360 derece sarılmış. Silhouette Works GT olarak adlandıralan model, tamamen markaya özgü bir tamponla beslenmiş. Ayırıcıların duruşu ve temelinde oluşturulan hava kanalları çalışmanın seviyesi ortada.

Karbon fiberin uğramadığı yer, sanırız yok.

Liberty Walk Lamborghini Huracan Modifiyesi Kaput ve TamponAlt kısımından yukarı doğru çıkıldığında kaputun yeni bir maddeyle, son durumuna getirilişini izliyoruz. Klasik L.W çıkartmaları yine tampon kısımlarına yapıştırılmış. Diyelim ki bir modifiye fuarına gittiniz. Onun Liberty’den çıktığını nasıl anlarsınız?

Elbette çamurluklarından. Genelde perçinli bir çamurluk stilini kullanan Japon şirket, bu sefer daha sade bir genişletmeye gitmiş. Sade derken de normale göre zaten fazla. Yan eteklere gelen eklemelerle aracın zemine olan uzaklığı iyice düşürülmüş.

Lambonun seksi olmadığı bir duruşunu gördünüz mü?

Liberty Walk Lamborghini Huracan Modifiyesi Arka KanatKızgın boğamız, yine firmanın özel olarak kendi imalatı olan tamponuna bakalım. Bir koruma kalkanı içerisine alınan Huracan, “uçuk” difüzörle süslenmiş. Dört egzoz çıkışının daha heyecanlı gözüktüğü arka kısımda, rüzgarlığın boyut ve şekli dikkatimizi çekiyor.

Bagaj üzerine tek noktadan sabitlenen devasa kanat, motor kaputunun üzerine bağlanmış. Arabalar için Jaws filmi çekilirse, başrol oyuncusu hazır! Verilmeyen bilgiler arasında motora yapılan güç artırımları ve modifiyenin ne kadara mal olduğu.

L.W’nin çok sık yapmadığı motor modifiyesinde Huracan’ın güç oranları yine artırılmamış olabilir. Son, adrenalin salgısını ortaya çıkartan doğal emişli ile hareket eden Huracan’ın 5.2L V10’un 640 ps ile gerçekleşen 2.9 saniye kalkışta da çok bir şey yapmasına gerek yok.

Pahalı araç gruplarında olan Lambo’nun Liberty Walk sonrasında değeri ne kadar değişti, şimdilik sır perdesi olarak kalmaya devam edecek. Tüm bulamadığımız sorular için SEMA Show’u bekleyeceğiz. Ve o zaman fuar içerisinde hep beraber harika bir gezintiye çıkacağız!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum