Yatırım yapmaya başla!

Speedtail Öncesi Gelen Özel Bir McLaren 720S Tasarımı!

P1'in bitirildiği bu günlerde çok özel bir McLaren 720S gösterildi. İşte detaylar...
Speedtail Öncesi Gelen Özel Bir McLaren 720S Tasarımı!

McLaren, son yılların en hızlı araçlarını yapmakla meşgul olurken, birileri de onları nasıl “daha fazla yapılarını değiştiririmle” uğraşıyor. F1 pilotu Ayrton Senna’nın anısına sınırlı üretilen hiper spor Senna’nın 11. versiyonuyla sizleri buluşturmuştuk. Başlı başına marka haline geldiğinden beri İngiliz şirketin yaptıklarını TV başında popcorn eşliğinde sinema filmi gibi seyrediyoruz.

Markanın bu zamana kadar girişimlerini incelerken , sürekli bir gizli silah provasında olduğunu görmüştük. Elimize ulaşan yeni bir 720S görüntüsünde, Instagram kullanıcısı Kyza, cesur bir McLaren yapısını ortaya koymuş…

Speedtail’den Önce En İddalı 720S Şekli

Speedtail'den Önce En İddalı720S ŞekliKyza’nın süslemeleri diğerleri için gerçek bir tehlike arz ediyor. Hipercar araca yoğunluklu karbon fiber parça eklemelemerini görüyoruz. Tampon, normal üstü bir dış cepheyle kaplanmış. Köşe kısımlar, en son uçaklarda yakıtta tasarruf etsin diye yaptıkları kanat ucu kıvırma sitillerini barındırıyor.

Ön kısımda fazladan hava kanallarıyla 720S süslenmiş. Modifiye dünyası için fikir olabilecek bu geliştirmeye, taban kalınlığı geniş lastiklerle devam edilmiş.

McLaren 720S Arka Kısma Doğru Daha da Agresifleştirilmiş

McLaren 720S Arkaya Kısma Doğru Daha da AgresifleştirilmişKapı altı  kısımlarına getirilen marşpiyelle 720S’in zemin yüksekliği düşürülmüş. Milimetrik duruşların arka kısmına doğru gittiğimizde tampon altına koyulan, sörf tahtası tarzındaki difüzör dikkat çekiyor. Burası zaten standartlarda var.

Kafamızı kaldırıp Kyza’nın 720S’nin motor kısmına baktığımızda daha da sürpriz şeylerle karşılaşıyoruz. Lamborghini tarzındaki kaput tipinde motoru daha fazla soğutacak girişler verilmiş.

Oval tavanından itibaren kaputa kadar getirilen köpekbalığı yüzgeci görüyoruz.

“Y” tipi Led farlarla detaylandırılan hipercar, çoğu tasarım şirketlerinin yaptığı parça ve stil çalışmalarından gözümüze farklı geldi. Kyza’nın yaptığı ileri dereceli tuning çalışması, daha çok pist aracı ruhunu yansıtıyor. Peki siz 720S’i bu şekilde nasıl buldunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum