Paylaşım

Yeni Kasa VW Touareg’in En Net Görüntüleri Geldi!


 

VW'nin orta boy lüks SUV sınıfında ürettiği Touareg'in en net gerçek fotoğrafları geldi. İşte detaylar...

VW’nin orta boy lüks SUV alanında koşturduğu 4×4’ü Touareg’in kamuflajsız şekilde en net resimleri geldi. Aldığımız haberlere bakılırsa yeni nesil SUV günümüz teknoloji paketlerini daha çok barındıracak. Yakın zamanda fotoğrafları sızan Jetta modelinin çıkışının yaklaşmasıyla VW, yeni yüz modellerini teker teker gösteriyor. Yapı olarak baktığımızda; Alman markanın çoğu modeliyle aynı hatlara sahip olduğunu görüyoruz.

Özellikle yeni Arteon izlerini yoğun olarak taşıyor. Yaklaşık 1 senedir tasarımcılar Touareg’i farklı şekillerde bizlere göstermişti. Yapılan çizimlerin reel haline oldukça yakın olduğunu da görüyoruz. Genel olarak Touareg, markasının son çıkan konseptlerinin düzeyli şekilde karıştırılmasından meydana getirilmiş.

Daha resmi tanıtımı yapılmasa da artık Touareg’in değişmez hatlarını net şekilde görüyoruz.

Yeni Kasa VW Toureg Resimleri Profil

Ön yüzün tamamen değiştirilip, Matrix lazer tipi farları dikkat çekici duruyor. Aynı zamanda B sınıf aracı yeni Polo‘dan bile izler görmek mümkün.

Yeni Touareg eskisi gibi Audi Q7’nin MLB Evo platformunda üretime alınacak.

Yeni Kasa VW Toureg Resimleri Arka Görünüm

Platformun aynı oluşundan mı bilemiyorum ancak yandan ve azda olsa arka görünümünden yeni Q7‘nin silüeti yansımış.

Eskisine göre heybet açısından daha iri bir kasaya kavuşturulmuş.Sanırsam jant boyutu seçeneklerinde de değişimler söz konusu olacak.

Motor konusunda ve donanım paketlerinin ne olacağı ile ilgili normal olarak yayınlanan birşey yok. Şu var ki tahmin etmesi de zor değil. VW’nin geçiş yaptığı yeni nesil üniteler Touareg’de de yer alacağını düşünüyorum. Audi Q7’de kullanılan 2.5L 5 silindirli motorun yüksek güç üreten versiyon olarak çıkması muhtemel.

İlginizi Çekebilir :

2018 VW Touareg'in Muhtemel Çıkış Fotoğrafları Geldi!
2018 VW Touareg’in Muhtemel Çıkış Fotoğrafları Geldi!

Onun yanında 2.0L’lik benzin ve dizel motorlar görev yapacaktır. Hatta Amarok’ta görev yapan 2.0L dizel biturbo V6‘da olması bekleniyor. Tanıtımı Nisan ayında Pekin Otomobil Fuarı‘nda olacak ve en azından önceden genel yapısı hakkında bildi sahibi olduk!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın