Yatırım yapmaya başla!

Lexus IS-F Tadında “Toyota Camry” Modifiyesi!

Toyota Camry, yeni neslinin en havalı modifiyesini Artisan Spirits ile yaşıyor.
Lexus IS-F Tadında “Toyota Camry” Modifiyesi!

2018 model yılı ile daha çarpıcı duruşlara getirilen Camry, en kapsamlı modifiyesine kavuşturulmuş. Japon tasarımcıların sanatsal çalışmalarının sonuçlarını 12. nesil Corolla’da olmak üzere en çok Camry’de hissetmiştik. Mantığını ABD’nin en büyük pazar aracı Lexus’a kaydırmasıyla Toyota, standartlarını çok yükseğe çıkarmıştı.

JDM ayarlı Camry, Japon Artisan Spirits tarafından dış kısımdan kapsamlı değişimlere uğramış. Son XV70 kasasına kadar lüks model, Amerikalı vatandaşların sevdiği tiplerde üretilmişti. Modernize artışlarla Camry, aynı anda tasarım ve konforda kendini kısa sürede ispatladı. Ona özel geliştirilen modifiye parçalarıyla birlikte havalı sedanın son durumuna bakalım!

Bir kere burada bir şeyi kabul etmemiz gerekiyor; modifiye güzelliği arabanın nasıl olduğundan geçer…

Artisan Spirits, ortaya çıkardığı Camry’e dengeli takviyeler yapmış. Aslında “baya abartmıs” diyebileceğimiz bir durum söz konusu değil. Eklenen parçalar, yeni kalıplarından çıkartılırken projenin en başından nasıl gözükeceği planlanmış.

Karoser görünümüyle güzel hissiyatlar veren Camry’nin ön kısmı normalde de modifiyeli gibi.

O yüzden Uzak Doğulu modifiye şirketinin kafasında o kadarda oturması gereken meseleler yok. “X” dilinde ön kısmı ortaya çıkartan Toyota, yaprak desenli tampon açıklıkları ve saldırgan hava yaratan kalın ızgara çerçeve çalışması, başlı başına özel bir yaklaşım.

Artisan Spirits, Camry’nin stilini bozmadan hareket etmiş.

Onun için yer yer çıkıntılarda parlak piano black parçalara başvurmuş. Ek kısım çalışması tamponda gerçekleştirilmiş. Alt kısımlara gelen ufak lip eklentisiyle bu kısım bitirilmiş.

Camry modifiyesinde şirket, düz hatlar üzerinden gitmeye dikkat etmiş.

Bazen ön tampon düzgün biçimlerde değiştirilirken, yan kısımlarda bozularak arabanın bütününe zarar verilirdi. Karşımızda buna benzer bir durum kesinlikle yok! Kapı altlarına gelen yan etekler, düz ve sade. Ortasından geçirilen siyah parça ile ön kısım ve tavan bütün olarak gösterilmiş. OZ Racing jantlar da genel uyuma iyi oturtulmuş.

Lexus IS-F’i en çok arka kısımda hissettik.

Corolla severler her zaman yeni nesilleri Camry tipinde istemişlerdir. Bazen Toyota’nın da o düşünceleri yansıtacağı durumlar olmuştu. Belki 13. nesil Corolla şimdiki Camry’den izler taşır. Yeni bir arka tampon ve difüzör takımını görüyoruz. Hibrit motorlu bir araç olduğunu bilmesek bu egzozlar 5.0L V10‘nun göstergesi derdik.

IS-F’in egzoz duruşunun aynısı Camry’e aktarılmış. Çıkışların bulunduğu alan ona göre ayarlanmış. Modifiye şirketi spor sedan üzerindeki bileşenleri ayrı olarak satabiliyor. Sanırız kimse bütünlüğü bozmak istemez ve parçaları takım halde alır. Yoksa bu kadar övgüler çöp olur. Biz Artisan Spirits’in Camry geliştirmesi için iyi iş çıkartılmış yorumunu yapıyoruz. Peki sizin gözünüzde nasıl olmuş?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum