Yatırım yapmaya başla!

Yeni Kasa Mercedes A Serisi Yüzünü Göstermeye Başladı!

Mercedes'in merakla beklenen A Serisi için bir görsel daha yayınlandı. Bu sefer ki detaylar ön kısma ait.
Yeni Kasa Mercedes A Serisi Yüzünü Göstermeye Başladı!

Yeni nesil A Serileri ile ilgili fazlasıyla kurgu yapıldı. Her noktası farklı tarihlerde çok az olmak üzere bizlere gösterildi. Yeni kokpit yapısı ile gördüğümüz A‘nın, şimdi de ön görünümle ilgili detayları gösterildi. Nasıl olacağı konusunda grafik yapısını şimdi daha iyi anlıyoruz. Aslında öncesinde kişisel tasarımcıların yayınladıkları da buna oldukça yakın.

Mercedes, 2 Şubat’ta A Serisinin tanıtımını Amsterdam‘da yapacağını açıkladı. Değerlendirme açısından son Mercedes yüzünü yine bir modele aktarıldığını görüyoruz. Bundan önce çıkışı yapılan modellerin de aynı formatta ele alındığı yalnız bu yeni serinin sanki biraz daha çekici taraflarının vurgulandığı gözüküyor.

Daha soft olan farları “L” tipi Ledlerle inanılmaz duruyor.

2019 Kasa A Serisi

Biraz geriye döndüğümüzde bu far tipinin öncüsünün yeni nesil Mercedes CLS olduğunu anlaşılabiliyor. Izgara tipi değiştirilip, köşelerden daha keskin çıkılmış.

Her bir parçanın birbirine uyumu tasarımcıların alanlarındaki yerini belli ediyor.

2019 Yen Kasa Mercedes A Serisi

Far ve ızgaraya verilen kuşkusuz en iyi olabilecek tasarımlara ek olarak tampon açıklıkları da ona göre şekillendirilmiş. Şu anda Mercedes, A Serisi için eksik kalan yanları tamamiyle kapattığını söyleyebiliriz.

Motor konusunda farklı görüşler bildiriliyor. Yine Renault tabanlı 1.5 dizellerin görev yapacağını bilsekte, bir tane daha takviye ünitesi için anlaşmalar tamamlanmış. Ayrıca güç gösterinisi artık A35 adı altında gerçekleştirecek. Geçen sene Nissan GT-R’ın teknoloji gölgesinde geliştirilen 1.3L yeni nesil TCE’de görevde olacak gibi duruyor. Tanıtımı için 1 hafta var ve bir tek arka tasarım eksik kaldı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum