Yatırım yapmaya başla!

Hyundai HDC-2 Grandmaster SUV ile 4X4 Alanını Genişletiyor!

Hyundai, Look Style tasarım diliyle harmanladığı yeni HDC-2 Grandmaster Concept'i Busan Motor Show'da Gösterdi!
Hyundai HDC-2 Grandmaster SUV ile 4X4 Alanını Genişletiyor!

Güney Kore’nin en büyük otomobil üreticisi Hyundai, son zamanlardaki ataklarıyla daha çok konuşulacağa benziyor. Ardı ardına gelen yeni tasarımlarla otomobillere farklı bir bakış açısı veren Hyundai, HDC-2 ile devler liginde yer almak istiyor.

Busan Motor Show‘da gösterime çıkan HDC-2 Grandmaster, Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterilen Le Fil Rouge‘nin çizgilerini taşıyor. Konsept sedanı sizlere tanıtırken; tamamen yeni bir otomobil ya da markanın gelecekteki model grafikleri olabileceğini de söylemiştik. Nitekim, Le Fil Rouge’un göz alıcı karoser tasarımlarından ilk aktarımlar yapılmış.

Yeni Konsept SUV’da Hyundai Look Stil Anlayışı Hakim

Yeni Konsept SUV'da Hyundai Look Stil Anlayışı HakimSadece iki adet fotoğrafla gösterilen aracın sadece ön ve yan kısımlarını görebiliyoruz. Gördüğümüz kısımlar hakkında konuşacak olursak; HDC-2 Grandmaster’ın ön bakışlarının neredeyse tamamını oluşturan gümüş, afili ızgarasını görmekteyiz.  Ebat açısından Santa Fe 4×4 ölçülerini geçecek. Le Fil Rouge’nin ızgara stilinden sonra HDC-2 ile benzer bir kısım farları olmuş.

Geniş çamurluklarına orantılı yüksek inçli lastikler takılmış. Tavan rayları ile süslenen Grandmaster’ın arka tasarımının nasıl olduğu ile ilgili bir detaya şimdilik rastlayamadık.

Hyundai tasarım şefi SangYup Lee, “Bugün, HDC-2 konsept aracını gelişmiş tasarım stratejimiz için bir plan olarak gösterdik. Hyundai Look stratejisiyle tasarım açısından büyük bir adım attığımızda, müşterilerin gerçekten duygusal olarak ilişki kurabileceği bir marka olma yolunda ilerleyeceğiz.” dedi.

Hyundai Konsept SUV’da N Performans’tan da Bahsedilmiş!

Hyundai Konsept SUV'da N Performans'tan da Bahsedilmiş!Aslında dikkat ederseniz bu SUV konseptle birlikte N Performance biriminin de genişlediği vurgulanmış. Grandmaster’ın dış hatlarında kullanılan birçok detay N’den gelmekte.

Koreli firmadan daha önce davranan X – Tomi, Santa Fe N’i kendi dilinde yorumlamıştı. Şirketin normalinden daha modifiyeli, performanslı ve sportif bir 4×4 çıkartacağını HDC-2 Grandmaster’dan anlayabiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum