Yatırım yapmaya başla!

Hyundai’nin 275 Beygirlik i30 Fastback N’i Asfalta İniyor!

Hyundai'nin i30 ailesinin son üyesi Fastback'in de N versiyonu gösterildi. İşte detaylar...
Hyundai’nin 275 Beygirlik i30 Fastback N’i Asfalta İniyor!

N ailesi sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Koreli şirketin performans odaklı model imalatında başarılı bir profil çizdiği artık naklen görülüyor. Segmentler arası geçişlerde aktarımları iyi beceren Hyundai, hızlı 5 kapılısını da gösterdi. Paris Auto Show öncesi ön gösterimi olan i30 Fastback N için hızlı dakikaların başladığı söylenebilir.

N ailesinin üçüncü üyesi için gerekli olan adımlar atılmış. Dış yapısından veya kokpitinden çok motor özellikleri daha fazla ilginizi çekecektir. İsteğe göre artırılabilen güç oranlarıyla Hyundai mühendislerinin yapımına nasıl gönül verdiğini göreceksiniz. İşte Hyundai i30 Fastback N!

İ30 Fastback N’in Renk Seçimi Oldukça Güzel

İ30 Fastback N'in Renk Seçimi Oldukça GüzelSportif faaliyetlerin aile aracı haline getirilen Fastback N‘in koyu gri kaporta rengi iyi bir seçim olmuş. Yeni i30’un tanıtımı ardından daha iyi çizgilerde çıkan türevlerinin son örneği, kırmızı şeritli bir tampona sahip.

Altıgen panjuruna “N” logusu verilmiş. Yuvarlak merceklere sahip aydınlatma grubunun haricinde Ledler de mevcut.

Yan kısımda i30 N ile Karakter Ayrılığı Başlıyor!

Yan kısımda i30 N ile Karakter Ayrılığı YaşıyorKalıplarını profilde daha iyi belli eden Fastback N, 18 inç jantlar ve kırmızı fren kaliperleriyle görmekteyiz. Hyundai, vereceği şekli iyi belirlemiş.

Hızlı aile hoth hatchin arka kısmında, ducktail rüzgarlık sayesinde sportif duruşlar hakim. Yine N pakete dayalı kırmızı şerit ve çift çıkış egzoz verilmiş.

Overboost ile Fazladan Torklar Geliyor!

Overboost ile Fazladan Torklar Geliyor!i30 Fastback N’in standart teknik verilerine baktığımızda; 2.0L ünite 250 ps güç üretiyor. 353 nm torka kadar çıkabilen 5 kapılı model, overboost fonksiyonu ile torku 378 çıkartabiliyor. Artı olarak, eğer ki Hyundai’nizi performans paketi ile isterseniz sizin için bu Fastback N’in 25 beygir fazla olması demektir.

250 ps, hızlanmasını 6.4 saniyede tamamlarken, 275 ps’lik versiyon 6.1 saniyelik bir performans gösteriyor.

Ancak bu çok hp’li ortamda 250 km’ye kadar hız yapabileceksiniz. Öte yandan Fastback N, 5 farklı karakterde kullanımına izin verecek.

Eco, Normal, Sport, N ve N Custom olarak isimlendirilmiş. Direksiyondaki fonksiyon tuşuyla modlar arası geçiş sağlanabiliyor. i30 Fastback N’in daha detaylı sunumu Paris’te yapılacak. O süre zarfına kadar gelecek detaylardan sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum