Yatırım yapmaya başla!

Honda Civic Type R Avustralya Polis Departmanına Katıldı!

Avustralya Polis Departmanı, Kia Stinger'dan sonra Honda Vakfı ile yapılan 12 ay anlaşma neticesinde Civic Type R'ı suçlular üzerinde kullanacak!
Honda Civic Type R Avustralya Polis Departmanına Katıldı!

Otomotivin hayranlıkla izlediğimiz bazı modelleri polis gücüne katılarak suçluları kovalamada kullanılıyor. Dünyanın en kötü polis arabalarını saymazsak, ekiplere tahsis edilmiş en hızlıdan en pahalısına kadar ürünler bulunmakta. Avustralya koruyucularına artık Civic Type R‘da eşlik edecek. 4 kapılı süper Japon, aslında bir reklam anlaşması.

NSW Polis Gücü arasında yapılan 12 aylık anlaşmayla, halka açık bir şekilde ilk olarak Fairfield Police Fuarı’nda 16 Mart günü gösterilecek. Akıllıca bir reklam çalışmasıyla birlikte Honda, yenilediği Type R’ın gücünü suçlular üzerinde kullanacak.

Civic Type R’ın üzerindeki grafik çalışması moda olacak cinsten.

Beyaz Civic Type R üzerine belirleyici polis çıkartmaları yapıştırılmış. Kaputun mavi-beyaz damalı şeritlerinin bitimine büyük Police çıkartması verilmiş. Kırmızı yazı uygulaması ve liplediki ince şerit, göze çok iyi hitap ediyor.

Polislerin altındaki tahmin edilemeyen güç, Civic Type R!

Araçla devriye atacak memurlar 12 ay boyunca kendilerini şanslı hissedecek. Honda Avustralya direktörü Stephen Collins, Civic Type R’ın halkın polis faaliyetleriyle ilgilenmek için mükemmel bir araç olduğunu söyledi.

Honda da yeniden geliştirilen model için konuştu.

Honda, “Başkalarına yardım etmenin gücüne inanıyoruz, bu nedenle NSW Polis Gücü ile sponsorluk yapılan bu ortaklık, Honda Vakfı’nın çalışmalarıyla ve onları destekleyen topluma geri vererek insanların yaşamlarında bir fark yaratma hedefiyle sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor.”dedi.

Civic’e entegre edilen “EyeWatch” ile sosyal medyada da çevre paylaşılacak.

Civic EyeWatch ile gezerken 2.0L VTEC 320 beygir ve 400 nm tork üretmeye devam edecek. 4×2 çekiş sistemine sahip C sınıfın hız ikonu, 5.8 saniye kalkış yapabiliyor.

Geçtiğimiz sene Avustralya Polisi bir anlaşmayla Kia Stinger‘ı ekip aracına dönüştürmüştü. İşin aslı her ülke şehirlerinde polis garajlarında en az 1 tane Type R şeklinde otomobilin olması gerektiğini düşünüyoruz. Neden mi? Olaylar daha hızlı çözülecek ondan!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum