Yatırım yapmaya başla!

Yeni G20 BMW 3 Serisi’nin Touring Dijital Çalışması “Kesinlikle Olmalı” Dedirtiyor!

BMW'nin yeni tanıtımını gerçekleştirdiği G20 3 Serisi'ne erken gelen wagon yorumu!
Yeni G20 BMW 3 Serisi’nin Touring Dijital Çalışması “Kesinlikle Olmalı” Dedirtiyor!

BMW’nin 2019 model yılı için hazırladığı yeni nesil 3 Serisi‘nin en gerçekçi yapısını Nikita Aksyonov’un M3 tasarımında görmüştük. Üzerine farklı tarzların katılıp, bazı kısımlarında sadeleştirmeye gidilen yeni 3’e dair bu sefer farklı bir tasarımcıdan wagon yorumu geldi.

Andrei Nedelea adlı sanatçı, BMW’nin de muhtemelen aynısını yapacağı bir 3 Series Touring modellemesini bizlere gösterdi.

BMW 3 Serisi Touring Harika Duruyor

BMW 3 Serisi Touring Harika DuruyorHer sedan veya hatchback yapılı bir modelin wagon seçenekleri bazen beğenilmez. Arka ve profilden düşünülen station wagon yapı, direkt olarak G20 sedanın hatlarıyla genişletilmiş.

Nedelea’nın kafasında kurduğu tasarım kurgusu başarılı. Aracın uç kısmından arka tampona kadar her şey korunmuş. Jantlar da yine aynı. Dört kapılı sedanın geniş bagajlı hali için d sütun bozularak ekleme yapılmış.

Büyütülen stop farlar aynı şekilde ek bagaj kapağına yerleştirilmiş. Tampon kısımlarındaki aksesuar kısımları da aynı.

Yeni G20 BMW 3 Serisi Nasıl Gelmişti Ufak Bir Hatırlatma Yapalım

Yeni G20 BMW 3 Serisi Nasıl Gelmişti Ufak Bir Hatırlatma YapalımYeni BMW 3 Serisi’nin tüm detay ve donanım özelliklerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Paket seçeneklerine göre BMW 3 55 kg’lık bir kilo tasarrufuyla gelmişti. Eşit ağırlık oranı ile sınıf lideri olmaya adaydı.

Farklı ve ilk defa kullanılan süspansiyon sisteminde üstün yol tutuşuyla birlikte, beraberinde sağlam bir alt yapıya kavuşturulmuştu. Kokpit konforunda iyileştirmelerle jest kontrole ekstra hareket özellikleri getirilmişti.

Güvenlik açısında da önemli iyileştirmeler yapılmış, ön ve arka çarpışma önleyici, şeritte tutma, otomatik tepki verebilen direksiyon vb. özellikler verilmişti.

BMW’den daha önce davranan Andrei Nedelea‘yı çiziminden dolayı tebrik ediyoruz. Alman şirket çok farklı düşünmediği süre 3 Serisi Touring seçeneği bu şekilde ele alınabilir. Sizce bu hayali tasarım nasıl olmuş?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum