Yatırım yapmaya başla!

Ford’un Eski Araçlarına Dair Getireceği Teknoloji “FordPass SmartLink” ile Tanışın

Ford, 2 yıldır üzerinde çalıştığı yeni bağlantı sisteminin tamamlandığını duyurdu. Böylelikle 2010-2017 model Ford modelleri yeni teknolojilerden yararlanabilecek!
Ford’un Eski Araçlarına Dair Getireceği Teknoloji “FordPass SmartLink” ile Tanışın

Ford’dan çok konuşulacak bir teknoloji geliyor. Günümüz bazı araçlarında; otomatik park sistemi, uzaktan çalıştırma, internet vb. teknolojik özellikler mevcut. Yeni yasalarla gelen güvenlik seviyeleri de çok daha iyi olmaya başladı. Küçük sınıf araçlarda bile en azından şerit takip ve kör nokta uyarıcısı gibi önemli güvenlik özellikleri oluyor. Ford şirketi bu sefer yeni araçlarından ziyade eski araçlarına yönelik yeni teknolojik paketlerinden yararlandırmak istiyor.

FordPass SmartLink adını verdiği yazılımı, 2010 – 2017 yılları arasında üretilen araçlarında yararlandıracak. Sistemin düşünce tarzı ve kolaylık imkanları inovasyon açısından başarılı. Şimdi sizlere Ford’un ek ücretlerle sunacağı yeni yazılımından bahsedelim.

Dediğimiz gibi 2010 model Ford aracınız varsa OBD II Port yardımıyla bundan yararlanabileceksiniz.

Ön çıkan özellikler arasında; 4G LTE WiFi hotspot, SYNC de olduğu gibi bölgede durma ve yer bulma gibi sinyale bağlı gelişmeler sunulacak.

Smart linkin bir kolaylığı da aracınıza uygulama yardımıyla uzaktan erişim sağlayabileceksiniz. Yani uzaktan çalıştırma, kapıları kilitleme ve açma işlemlerini mobil telefonlarınızdan gerçekleştirebileceksiniz.

Alt yapı Verizon ile ortak geliştirildi.

Yeni FordPass SmartLink Bağlantı Özelliği

Şirket bunun için 2 yıldır çalışıyor. FordPass’in mobil bağlantıları için Verizon ile ortak çalışma süreci oldu. Servisin ücretlendirilmesine baktığımızda aylık 16,99 dolara geliyor. Aslında bu kısım biraz pahalı olabilir. Aylık ödeme öncesinde 407,76 dolar da sistem kurulumu için ücret ödemeniz gerekiyor.

En başta 1 gigabaytlık veri ile beraber 30 günlük WiFi hotspot denemesini ücretsiz olarak verecek. Verizon’a kayıt olunduktan sonra aktif kullanıma başlayabileceksiniz. Gelen yeni özellik ne yazık ki sadece ABD’de için geçerli. Eski araç müşterilerini de düşünen Ford’un bu çalışması, 2019 yılına kadar tüm modellerine vermesi bekleniyor. Sadece kafamıza takılan sorulardan birisi; 2019 yılında sıfır araç alımlarında bu hizmet yine kurulum ve aylık ücrete mi tabi olacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum