Yatırım yapmaya başla!

Yeni Ford Focus’un Almanya Tesisindeki Üretim Aşamaları!Yeni Ford Focus’un yapısı belli olduktan sonra Türkiye olarak Ekim ayını beklemeye başladık. Nesil değişimiyle dış kısımdan çok teknolojik yatırımları dikkat çekmişti.

Aldığımız haberlere göre Almanya Ford tesisinde hızlı üretim protokolü uygulanmaya başlamış. Sağlam yapısı için temelinde iyi bir mühendislikle ele alınan Focus, bu sefer sınıfında daha iyi bir çıkış yakalayacak.

Ford’un robotlaşan fabrikasyon ortamında Focus parçaları özenle işleniyor. Kuka marka robotların kullanıldığı sistemde, kusursuz zamanlamayla çalışan bantlarla ciddi üretim aşamasına şahit oluyoruz.

Araçların parça birleşimleri bir taraftan devam ederken, bir kısımda da anlık test süreçlerine devam ediliyor. 1.55 dk’da farkettiysek en hassas cihazlarla karoser kontrolleri yapılıyor. Hataya yer yok!

Ford Saarlouis Fabrikası‘nda bu zamana kadar 6 milyon adet Focus üretilmiş. Yeni Focus’un yine bu tesiste imalatı devam ettirilerek hedeflerinin günlük 1400 adet olacağı söylendi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum