Yatırım yapmaya başla!

Yeni Ford Bronco Prototipi Çıkarılabilir Kapı ve Tavanı İşaret Ediyor!

Ford'un 23 yıl sonra 2020 model olarak üreteceği Bronco'dan yeni haberler geldi!
Yeni Ford Bronco Prototipi Çıkarılabilir Kapı ve Tavanı İşaret Ediyor!

Üretimine 1966 yılında başlanıp 1996 senesine kadar devam ettirilen Ford’un ikonik SUV’u Bronco’nun çıkış haberini geçtiğimiz senelerde vermiştik. Zamanında F Serisi şasilerinin üzerine konumlandırılan farklı kasa yapısıyla Boronco, Chevy ve Dodge araçlarına karşı müthiş bir atak olmuştu. 2020 model şekli hakkında değişik dijital ortam çizimlerini gördük.

Ford’un istediği, insanlara 23 yıl sonra da olsa Bronco’nun o klasik havasını verebilmek. Mutlaka, teknoloji yeni SUV araçla harmanlanarak! Casus resimlerinden aracın bir kısmı hakkında yorum yapabiliyoruz. Biraz da markasının verdiği bilgilerle 2020 Bronco hakkında konuşabiliriz.

Doğrulanan bilgiler arasında ikonik SUV’un bazı kaporta parçaları sökülebilir olacak.

Şaşırdığımız bu tasarım biçiminde Bronco’nun dar arka kapı ve sert tavan bölümü çıkartılabilecek. Wrangler’in ilgisini kendisine çekmeye çalışacak Ford Bronco, kolay kullanımla ön plana çıkmak istiyor. Kompakt duruşuna havadar bir ortamla gelecek SUV modelin üç varyantı olacak. O da tek, dört kapılı ve pick-up.

Yorumcular araç daha çıkmadan iyi konuştular.

Automotive Haberine, Bronco’nun “bir oyun değiştirici olacağını” söyledi. Bir diğeri, “düşündüğümden iki kat daha havalı” olduğunu söyledi. SUV olarak aksettiriliyor olsa da muhtemelen bir de özel pick-up tipi sunulacak. Dar yapılı Baby Bronco ile başlayacak son nesil hareketlerine sonradan daha büyük dört kapılı ve son olarak kamyonet hali dahil edilecek.

Yoğun kamuflaj altında olmasına rağmen kaynaklar Bronco’nun eskiyi anımsatacak retro parçalarla detaylandırılacağını söylüyor.

Bunu belirginleştirecek kısımlar arasında far ve ızgara olacak. Yuvarlak olması beklenen aydınlatma grubuna karşı dikdörtgen panjur tipi konulması muhtemel gözüküyor.

Ford, Mustang’te kullanılacak elektrik alt yapısına sahip benzin motorların Baby Bronco dahil olmak üzere tüm varyantlarda kullanılacak. Ford’un yeni 4×4’ne yönelik gelen bilgiler bu kadar. Gelecek detaylarla birlikte sizlere aktarmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum