Yatırım yapmaya başla!

Yeni Ferrari F8 Tributo İlk Kez Sokaklarda Görüntülendi!Cenevre’nin İtalyan yıldızı Ferrari F8 Tributo, ilk kez gerçek hayatta görüntülendi. Bakıldığında inanılmaz kelimesinden fazla bir şey söyletmeyen süper spor otomobil, hatları 488’e göre daha çekici geliyor. Alanında bazı kriterlerin kaptırılmasına kesinlikle izin vermeyen Ferrari’nin en iyi başardığı şey de çıkan modellerini seleflerinden izler taşıyarak üretmesi.

En iyi olanı yapıyor ve genetik geçişi bunla devam ettiriyor. F8 Tributo yeni model olsa da eskilerin özlenen duruşlarını ile sunuldu. Bir yeni bir eski mantığını hiç bir zaman bırakmayan İtalyan temsilci, bunu elinden bırakmayarak farklarını ortaya koyuyor. F8 çalışmasını sokaklarda daha güzel ve net görüyoruz. 488’deki klasik ön hava açıklık kısımlarını estetik hale getirilmiş. Karbon yoğunlu fark ediliyor.

Lip duruşu ve F1’e daha yakın tasarımlar gösteren tamponu muhteşem. Kırmızı fırtına satılmak üzere HR Owen Ferrari bayisine getirilmiş. Bu kadar erken beklemiyorduk ancak İngiltere’ye biraz hızlı indirilmiş.

Güçlendikçe kendini yolda tutabilen bir aerodinamik yapıya sahip Tributo, arkasında yine değişmeyen 3.9L’lik motoru taşıyor. 20 beygirlik kırmızı atın hızlanması 488 Pista gibi 2.9 saniyede gerçekleşiyor. Kilosunun 1.330 kg’ye düşürülmesi de avantaj sağlamış. Maksimum hızı 340 km/h olarak teknik verilere yazılsa da arka kısımdan sanki daha çok yapacakmış gibi izlenim veriyor.

Video görüntülerden izlediğimiz kadarıyla kesinlikle F8 Tributo daha seksi ve muhteşem duruyor. Sahip olunması parasal anlamda zor olan bu gibi süper spor otomobillere en azından bu şekilde bakabiliyoruz. Ferrari yine kendine yakışır bir iş yaptığını tekrar tekrar söylemek istiyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum