Yatırım yapmaya başla!

Ferrari F8 Tributo’nun Aerodinamik Performansı Bir Video ile Gösterildi!Ferrari, F8 Tributo isminde yine sınıfını karıştıracak kapasiteye sahip modelini göstermişti. İtalyan atının tüm serilerinin her birinin gelişiminde üstüne koyarak üretmesini artık herkes normal karşılıyordur. Yol üzerinde bir aracın denge ayarlamasını kusursuz yapmayan çalışan Ferrari, F8’de geleneklerini sürdürüyor. İkonik kırmızı rengiyle gösterilen Tributo, markanın vazgeçilmesi olan ödüllü 3.9L V8 ile hareket ediyor.

Sürümü geliştirilen motorun standart gücü, 488’in Pista’sı ile eşit beygirlere sahip. Ferrari mühendisleri motor dışında ağırlık kısmında da azaltmak için çalışmalar yapmışlar. Bir şekilde bazı belirlenen parçaların nasıl hafifletileceğini buluyorlar. Buna göre 488 GTB’den 40 kg daha hafif hale getirilmiş.

Aracın hangi bölgelerinden bu tasarrufun sağlandığına bakarsak; motorda daha çok karbon kullanılması, Lexan arka cam ve karbon fiber arka kanat. Azaltılma 40 kg kadar yapılsa da bunu basit olarak düşünmemiz gerekiyor. F8’in göstermiş olduğu performansın en önemlileri arasında, Ferrari F1-Trac, E-Diff ve SCM-E sistemlerinin son sürümlerinin verilmesi.

F8 Tributo’da yanal dinamikleri daha iyi kontrol altında tutmak için kaliperlerdeki fren basıncını hızla ayarlayan Ferrari Dynamic Enhance Plus sistemi eklemesi yapılmış. Videoda anlatılmak istenilenlerin devamında; arkaya takılan yeni rüzgarlık dikey gelen rüzgarlara daha iyi karşı koyduğu söyleniyor.

Değişen fren sisteminin daha iyi soğutulması için ön difüzörler yeniden tasarlanmış. Gövdede devam ettirilen aerodinamik unsurlar sayesinde sürtünme en aza indirilerek yol tutuşta en iyi sonuçlar alınmak istenmiş. Tahmin ediyoruz ki Ferrari F8’ini McLaren 720S ile olan kapışma ilişkisini daha zevkli hale getirdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum