Yatırım yapmaya başla!

Chevrolet 2019 Yılında “Yeni Colorado ZR2 Bison”u Araziye Salıyor!

Chvey'nin başarılı kamyoneti Colorado, ZR2 Bison ile sizi en zorlu off road koşullarına götürüyor...
Chevrolet 2019 Yılında “Yeni Colorado ZR2 Bison”u Araziye Salıyor!

Chevrolet ve GMC‘nin ortak yapımda yürüttüğü projeleri Colorado, 2003 yılında bantlara alınmıştı. Orta boy kamyonet sınıfına dahil olan araç, Isuzu tarafından da kullanıldı. Colorado, yeni yüzüyle çıkış planları arasında ZR2 Bison gibi performanslı bir arazi versiyonuyla tanıtıldı.

Önümüzdeki Ocak ayında satışı başlacak model, standartına göre donanım seviyesi biraz daha yükseltilmiş. ZR2, zorlu yol şartlarına göre hazırlanmış. Off road için gerekli malzemeler aktarılarak, aracın tam bir Bison olması sağlanmış. Detaylar aşağıda…

Yapımında AEV (American Expedition Vehicles) yardımcı olmuş.

Özel olarak hazırlanan kırmızı Bison’a yeni bir çelik tampon yapılmış. Asi bir duruşu olan ZR2’de alt kısmı koruyacak sağlam demir parçası bulunuyor. Ayrıca entegre çeki vinci de mevcut.

Colorado ZR2 Bison’un çoğu aksamı korunuyor.

Arazi şartlarına giriş yaptığınızdan itibaren neyle karşılaşacağınızı bilemezsiniz.

O yüzden Chevy ve AEV aracın karter, yakıt deposu, transfer kutusu ve diferansiyellerin hepsini plakalarla kaplamışlar.

ZR2 standartından daha yüksek.

Off road araçlarının hazırlanış aşamalarında kesinlikle yapılan yükseltmeler ZR2’ye de uygulanmış. 17 alaşım jantlar üzerine Goodyear Wrangler Duratrac 31 inç arazi lastikleri takılmış.

Ek olarak Bison’a genişletilmiş arka yaylar, Multimatic DSSV damperleri, ön ve arka diferensiyel kilitleri yerleştirilmiş.

Yeni Chevy Colorado ZR2’ye orta güçlerde bir dizel motor hazırlanmış.

ZR2 Bison’u 2.8L bir motor hareket ettirecek. Bison’un gaz pedalında 186 ps ve 500 nm‘lik tork değeri veriliyor olacak. Üzerinde bulunduğu ekstralarla ZR2, dizel motora hiçbir zorluk çıkarmayacaktır.

Colorado ZR2 Bison, iç mekanında da AEV baskı logolu parçalarla dolu olacak. Bizce gerek ismi gerek de duruşuyla, fabrikasyon bir off road aracına göre harika. Siz ZR2 Bison’a yorum yapacak olsanız ne derdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum