Yatırım yapmaya başla!

Chelsea Truck da Suzuki Jimny’e Dair Render Gösterdi!

Suzuki'nin kare kasalı Jimny'sine bir şirket daha Mercedes G Wagon dokunuşları yaptı...
Chelsea Truck da Suzuki Jimny’e Dair Render Gösterdi!

Chelsea Truck‘ın işi zaten kamyonet tarzı araçları garajına sokup, arka kapıdan tanıyamayacağınız halde çıkartmak. Modelleri genellikli Land Rover, Mercedes ve Jeep araçları olsa da farklı markalarla da ilgileniyor. 2019 yeni nesil Suzuki Jimny’nin çıkışı sonrası beklenmedik gelişmelerde beraberinde gelmeye devam ediyor. Japon şirket, son Jimny’sini sempatik bir tipe büründürmüş ve Mercedes G Wagon havasında üretmişti.

Tuning avcıları bu fırsatı iyi değerlendirerek araca yaptıkları parçalarla, amiral SUV sınıfındaki 4×4’lere benzettiler. Sanıyoruz ki yeni Jimny sahipleri artık standart tipte araçlarını kullanmayacaklar. Karoserin kare oluşundan, sürekli Defender veya Mercedes’e benzetme durumları ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Vakit kaybetmeden kurucu Afzal Kahn’ın paylaşımlarına bakalım!

İngiliz Chelsea Truck Company, Instagram paylaşımlarında Jimny için güzel şeyler hazırlamış.

Daha önce şirketin ismi Project Kahn olarak geçiyormuş. Kurucusu sonradan kendi ismi yerine farklı bir adla anılmak istemiş. Kahn’da geniş gövde yapısıyla Jimny değişimlerine başlamış. Özel hazırladığı tuning kitinde farları maskeleyen, ızgara kısmını da içine alan plastik aksam ilk dikkat çekenlerden.

İki renkte ele alınan dijital çizimlerde tampon şekliyle oynanmamış. Gümüş ve yeşil renklerde gördüğümüz Jimny G Wagon, amacı yansıtabiliyor. Tekerlek kemelerinin plastik aksamları atılıp, renklendirilmiş ve genişletilmiş. Mini G’nin en can alıcı kısmı da jantları. Afzal Kahn, Jimny’i yeniden oluştururken 19 inç G6 jantları unutmamış. Ve süper durduğu da söylenebilir.

Görselleri olmasa da şirket, kokpitinde değişime uğrayacağını söyledi.

Denilene göre Jimny’nin iç mekanı kapitone ve delikli deri döşeme ile kaplanacağı, markalı eşik plakaları ve spor pedal setleriyle tamamlanacağı söylendi. Bu güzel Mercedes aromalı 4×4’ün tercih edileceğine kesin gözüyle bakabiliriz ancak fiyatı konusunda bir şey diyemeyeceğiz.

Chelsea Truck, 24.995 Sterlin. Bu da 32.000 dolara denk geliyor. Sanırız bu fiyatın içerisine araç bedeli dahildir. İstenilen ücret fazla gibi gelse de iç mekan ne kadar değiştirilecek bilmiyoruz. Peki, Jimny’e sahip olsanız bu şekilde modifiye yaptırmak ister misiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum