Yatırım yapmaya başla!

Cadillac Mercedes A ve Audi A3 Sedan’a Karşı Model Çıkartıyor!

Cadillac daha küçük hacimli bir sedanın testlerine başladı. İşte detaylar...
Cadillac Mercedes A ve Audi A3 Sedan’a Karşı Model Çıkartıyor!

Otomotiv şirketlerinin ortak platformları benimsemesiyle birlikte insanlara daha fazla ürün sunabiliyorlar. Aynı serisinin farklı araç tiplerini görebiliyoruz. Genellikle çeşitlendirmeler SUV ve crossover segmentine yapılsa da sedan ve küçük boyutlu hatchback yapımı da ihmal edilmiyor.

Ultra lüks anlayışıyla yıllardır hizmet vermekte olan ve farklı bir kalite anlayışına sahip Cadillac, biraz daha alt sınıflarda yarıştırmak için sedan bir araç hazırlıyor. Mercedes ve Audi’nin küçük yapılı otomobillerini uzun karoserlede de sergilemesi, Cadillac gibi temsilcilerin harekete geçmesini sağladı. Yeni küçük Cadillac sedanın CT3 veya CT4 isminde olması tahmin ediliyor.

Prototipin ağır kamuflajlı halinden bir şeyleri kestirmek zor!

Yeni Cadillac CT3 CT4 TestCadillac’ın CT3 – CT4‘nün çok az bir kısmı gözüken ızgarasından yola çıktığımızda, üst segmentten aktarımların yapıldığını anlıyoruz.

Küçük Amerikalı sedanın farları da CT5’te kullanılan stillerle benzer duruyor.

Yeni Cadillac CT3 CT4 Sedan ModelGörseli biraz yaklaştırdığımızda mercekli yapıdaki farların altından tampona uzatılan Ledleri farkediyoruz.

Amerikalı üretici Mercedes ve Audi tarzında ilerleyecek.

Yeni Cadillac CT3 CT4 Sedan Arka GörünümCT3 veya CT4’ün AWD alt yapısına uygun olacağı, giriş modelinin standart olarak arkadan çekiş sistemiyle geleceği bildirildi.

Yeni Cadillac modeli arka kısımda biraz ilginçleşiyor.

Markanın kesinlikle kendi tarzında gittiği ve rakiplerine benzeme gibi bir niyette olmadığını söyleyebiliriz. Arka stop farların köşelerde üst üste dizilmiş yuvarlak halde olması ve bunların ortada birleştirilmesi tarz bir duruşun geldiğine işaret ediyor.

Ancak Dodge Charger‘ın resmi açıp bakıldığında, ortadan devam ettirilen aydınlatmaların benzerliği dikkatimizi çekiyor.

Motor kısmına dair bir bilgi verilmedi.

Cadillac, diğer sınıflarda kullandığı bazı ünitelere başvurabilir. Diğer bir tahminimizde aktarımın 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzımanla olması.

Prototipin ağır kamuflajla yollara çıkartılması, grafikleri hakkında yorum yapmamızı biraz engelledi. Markanın en ucuz modeli olacak CT3 veya CT4‘ün şimdiden iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Sonuçta markanın giriş seviyesinde normal bir sedanı olarak düşünülse de Cadillac’ın en iyi donanımları koyacağından şüphemiz yok. İlerleyen zamanlarda daha net bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum