Yatırım yapmaya başla!

Bureko’dan Chevy Silverado’nun 1.200 Ps’lik En Kaslı Sunumu!

6x6 kamyonet modasına Çek Cumhuriyeti'nden Bureko Silverado ile katıldı!
Bureko’dan Chevy Silverado’nun 1.200 Ps’lik En Kaslı Sunumu!

Amerikalıların “çok iyi” demelerinden biri olan “badess”i kelimesi Silveroda 6×6 için kullanabiliriz. Araç geliştirmelerin en güzel tarafı kuşkusuz fazladan 2 tekerlekli kamyonetlerdir. Mercedes’in AMG ile G63’ü hazırlaması, Hennessey’in tüm gücünü verdiği VelociRaptor örnekleri kesinlikle hayran kalınacak cinstendi.

Silverado’nun yeni kasasına kavuşmasıyla ilk 6×6 yine Hennessey’den gelmişti. Yalnız benzer mantıkta Çekli Bureko‘nun yaptığı Silverado, dışı kadar motoruyla da korkutuyor.

Ay ortamına dahi götürülse normal karşılanacak bu araç yapısına, çok zaman harcanmış.

Bureko Silverado 6x6Yakın zamanda anlaşılan o ki çok tekerlekli pick-upları daha sık göreceğiz. Yorumlamada çığır açan Bureko, orijinal Silverado’nun yüzünü olabildiğince gizlemiş. Chevy kamyonetin far kısımlarına sert bir Zoro imzası atılmış. Bildiğimiz zarif farlar, şimdi adeta bir komandonun maskeden bakışına benziyor.

Izgarası akıllıca yapılmış.

Bureko Silverado 6x6 Izgarası HummerDevasa görünümü ilk başta kaputla da sağlanmak istenmiş. Ekstra desenler ve havalandırma menfezleri açılmış. Panjura baktığımızda Hummer araçları ile benzer stillerde ve marka ismi ayrı şekilde bu kısma yazılmış.

Bureko, farklı gövde rengi ve desenlerle Silverado’yu sunuyor.

Bureko Silverado 6x6 ŞasiBeyaz-siyah kaporta renklerine karşı çerçevelere şerit şeklinde yapılan turuncu ayrıntılar, araca heyecan katmış. Araca takılacak fazladan 2 tekerlek için şasi kısımlarında eklemeler yapılarak boyu 6 metreye çıkmış. Genişlikte ortalama çamurluk ve bazı ek uygulama sonrasında 10 cm kadar fark etmiş.

Tamponu ve tavan LED’leri sayesinde ağır off roadın kırılamaz aracı gibi bakış atıyor!

Bureko Silverado 6x6 MotorYüksek sürüşü, değişen süspansiyon ve şoklarla destekleyen arazi lastikleri, ofsetli jantlara sarılı. Bureko, agresif şekillerle başlattığı 6×6 Silverodu‘ya koyduğu motorla görünümden daha korkutucu yapmış. GM’nin stok 6.2L V8 ile işe başlayan Çekli şirket, süperşarj ve büyütülen motor parçaları ile gücü 420’den sonra 600 ile 1.000 beygir arasında güçler alabilmiş.

Farklı kabinlerin seçilebildiği çalışma da 7.0L versiyon ile 1.200 beygire kadar çıkılmış. Bunun anlamına aslında teknik veri kitapçığından bakmamız gerekiyor. Hennessey ve Mercedes-AMG’den sonra Bureko madem bir iş yaptık, alışılmışın dışında olsun diyerek projeye başlamış. Son 6×6 Silverado’ya rakip olabilecek farklı bir marka canvarı tanıyor musunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum