Yatırım yapmaya başla!

2018 Yeni Buick Regal GS: Efsane Sedan Agresif Güçlerle Tekrar Yollarda!

Buick, efsane niteliği taşıyan, kafalara yer etmiş lüks sedanı Regal'i tekrar hayata geçiriyor. GM platformlarında şekillendirilen bu araç, oldukça hacimli bir motorla çıkış yapıyor. İşte detaylar...
2018 Yeni Buick Regal GS: Efsane Sedan Agresif Güçlerle Tekrar Yollarda!

Buick’in Regal modeli ilk olarak 1973 yılında üretim bantlarından indirilmiş. 38 yıl boyunca prestijli sedan olarak yollara çıkartılmış ancak 2011 yılında üretimine son verilmişti. Regal’in gelişiminde en büyük yardım, takım arkadaşı Century‘den gelmiş. Gerekli olan ekipmanların tedariği bu araçtan sağlanmış. GM’nin bünyesinde olan Buick, lüks sedan yarışlarının kızıştığı zamanlarda Regal ile büyük ilerleme kaydetmiş. 5 nesil boyunca yollara çıkarıldıktan sonra, şimdi de 6. nesli ile tekrar eski günlerini yaşamak istiyor. Opel ve geçenlerde markasının en güçlü arabasını çıkarmasıyla şahlanan Vauxhall işbirliğinde gerçekleştiriliyor.

Karoser olarak Regal’in yanına yeni Insignia modelinin alındığını görüyoruz. Bu seferki öğretmeni Opel’in yeni sedanı oluyor. Buick, Regal GS çatısı altında station wagon ve sportback olarak farklı versiyonlarada yer vereceğini bildirdi. Özellikle station wagonun çıkış nedeni, Audi A4 Allroad Qauttro ve Subaru Forester‘ın sahip olduğu sınıfta kendine yer bulmaktır. Eğer bir aksilik çıkmadığı sürece Regal GS, 4 çeker sistemi ile bir çok pazara saldırışa geçecektir.

Dış yapısının Insignia’nın ikizi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çekici ve düzgün tasarımı ile Regal GS 2018 yılının konuşulan otomobili olacaktır.

Regal GS’nin sivri ve öne eğilimli burun yapısı, keskin bakış çizgisini ortaya çıkarmış.

Far tasarımı herkesin beyeneceği cinsten ve standart ızgara yapısına krom uygulanmayla ufak bir hava değişimi gerçekleşmiş.

Regal GS’nin bence en etkileyici tarafı TourX wagon modeli diyebiliriz. Büyük yapısı ile Volvo V90 Cross Country rüzgarları estiriyor.

İç mekan yapısı yine Insignia kalıplarında imal edilmiş. Opel’den yola çıkarsak Regal GS’de de uzun yolcuklar keyifli ve konforlu olacaktır.

Buick’in yeni nesil aracı, GM’nin E2XX platformunda oluşturulmuş. Böylelikle, ağırlık bakımından 200 ile 400 kg tasarruf edildiği söylendi.

2018 Regal GS için büyük hacimli bir motor hazırlanmış. 3.6 litre hacimli V6 ünite 310 beygire güç üretmesi bekleniyor.

Tasarımı ile göz dolduran Yeni Buick, lüks sedan anlamında iyi iş başarmış. Kullanılan grafikler Opel ile aynı hissiyatı taşısı da Regal GS‘yi tekrar yollarda görecek olmamız bence güzel! GM’nin sağlamış olduğu platform avantajını da es geçemememiz gerekiyor!

Güçlü motor seçeneği ile çıkışı da özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerine yarayacaktır. Regal GS gerçekten zor bir kulvarda yarışıyor. Özellikle Almanya tarafı en çok zorlanacağı kısım olacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum