Yatırım yapmaya başla!

4.4L V8 Motorlu Yeni BMW M5 Competition’un 307 Km’ye Çıkışını İzleyin!BMW’nin en yeni M5 F90 Serisi‘nin kaputu altında nasıl oynamalar yapılıp, aracın istenilen hız değerlerine nasıl geldiğini birçok kere sizlere anlatmıştık. Gerçek dünyada araçların limitlerini sonuna kadar görmek isteyen AutoTopNL yine felaket güçlü bir otomobili test ediyor. Farklı sürüş modları ile donatılan M5, en yüksek hızlara çıkma kapasitesine getirilmiş durumda.

4.4L V8 motorla hareket eden M5, standart versiyonda 600 ps, Competiton paketle 625 ps güç üretiyor. Stock modelini tercih ederseniz de BMW sizin 250 km/h sınırlı hız limitlerinde bırakıyor. Videoda hız denemesi yapılan M5 3.1 saniyede hızlanan Competition. Gördüğümüz kadarı ile AutoTopNL 0.2 salise ile geride kalıyor.

Dijital ekranın insanı heyecanladıran karşılamasından sonra ibreler yerine geliyor ve en hızlı çıkışlarını yapmaya başlıyor. Çift turbolu 750 nm torkluk  motor M5‘i 10.8 saniyede 200 km’ye çıkartıyor. 300 km/h’ye 33 saniyede geliyor ve maksimum 307 km/h’ye ise yaklaşık 39 saniyede ulaşabiliyor.

Dört kapılı sedanların lordu yine süper bir performans gösteriyor. Güncellenen karoseriyle birlikte sunmuş olduğu güç oranlarına gerçekten söyleyeceğimiz bir şey yok. Tabiri caizse kocaman bir sedan istediğiniz süper spor arabayla kapışabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum