Yatırım yapmaya başla!

Sürerken Dizel Olduğunu Unutturacak BMW 840d xDrive’nin Performansı!Dizel motordan nefret mi ediyorsunuz? Bu videodan sonra belki düşünceleriniz değişebilir. Cars on Autobahn adlı kanaldan gelen test görüntüsünde BMW efsanesinin dizel motorla yaptığı harika performans  konu alınmış. Yeni neslinin çıkışından beri izlediklerimiz benzinli 850 serisi adınaydı.

BMW, motorin yakıtından vazgeçmediğini 840d xDrive ile bizlere gösteriyor. Motorun aşırı patlamalı halinde 3.0L çift turbolu motor 320 ps’in yanında krema olarak 680 nm tork gibi muazzam rakamlar çıkartıyor. Sadece Kuzey Amerika pazarında olmayacak seri için bir ispatlama testi çekilmiş.

Neden ispat dediğimizde; BMW’nin hız verilerinin aşağısında çıkartılmaya çalışılan kalkış rakamı, daha iyi bir sonuç veriyor. Alman marka spor aracı için 4.9 saniyede kalkış rakamı verse de, YouTube kanalı test pilotu 4.8 saniyede kalkış yapmayı başarıyor. Top speed BMW tarafından 250 ile sınırlandırılsa da test aracında sınır kaldırılmış. Kaldırılamamış da olabilir!

Limit kaldırabilirsiniz! Almanya’nın hız sınırı olmayan otobanları dışında Avrupa’da pek de süratli gidebileceğiniz yerler yok. Yolların biraz kalabalık olduğunu gördüğümüz videoda birkaç denemede en yüksek hız denemesi yapılıyor.

Dizel motordan dolayı belirli en yüksek hız limitlerine sahip model 254 km/h‘yi geçemiyor. Acaba limit kalkmadı mı diye de düşünmeye başladık. Nihayetinde BMW’nin dizeli çok güçlü ve çoğu benzinli spor otomobilden daha iyi sonuçlar veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum