Yatırım yapmaya başla!

General Motors’tan “2018 Baojun 360 MPV”

GM ile SAIC ortaklığından doğan Baojun'un 360 MPV'sinin resmi tanıtımı gerçekleştirildi!
General Motors’tan “2018 Baojun 360 MPV”

Amerika  – Çin ortaklığından gelen yeni bir ürün daha! 2010 yılında General Motors ile SAIC Motors arasında yapılan araç üretim anlaşmasından doğan Baojun‘un çok amaçlı MPV’si tanıtıldı. Genel olarak Çinli marka modelleri, pazar içerisinden milyon adetlik satışlarla sağlam ivme kazanmıştı.

Yeni grafikleriyle gösterilen 360, geniş hacimler altında ucuz fiyatıyla gözde olmaya aday. Rahat ve bol eşyalı yolculuklar için dizayn edilerek, 2+2+2 oturma düzeni verilmiş. Markanın kendi içerisinde oluşturduğu karizmatik şekillerle 360’da , geçen sene gösterilen 530 SUV’un çekici stillerinden yararlanmış.

Dacia Dokker’a benzer karoseri dikkat çekiyor.

Ön kısımda, işin için de bir Amerikalı olduğundan mıdır, Dodge’nin aile araçlarını andırıyor. Psikolojik olarak Çinli bir marka oluşundan kopya olayını istemsiz arıyoruz.

Abartılmadan yapılan grafikler de; sade bir far yapısı, geniş tutulan ızgara bölümü ve şekilli tamponunu görmekteyiz. Ayrıca çerçeveye sahip olan kısımlara krom uygulama yapılmış.

Baojun 360’ın profilinde de benzetecek bir araç bulduk.

Dodge’den sonra arkaya uzanan şekillerinden yine ABD pazarına yapılmış Toyota Previa‘nın hatlarından yararlanılmış olabileceğini düşündük.

Güzel seçim jantlarla kapı ve çamurluklarının büyük duruşularını izliyoruz.

Her iki firmada 360 MPV’nin özellik ve konfor paketlerinin iyi olması yönünde hem fikir olmuşlar.

Çağa ayak uydurarak, fiyatı ne kadar ucuz olursa olsun dizaynlar gayet başarılı. Üç kollu direksiyon tasarımı, digital farklı bir gösterge paneli, elektronik klima ve havalandırma mazgalları üzerine yerleştirilen bir bilgi ekranı mevcut.

Araç iç düzeni herkesin beğeneceği cinsten.

Arka yolcu bölümünde 2 kişilik ve rahat bir ortam oluşturulmuş. 3. sıra koltuklar da aynı şekilde yolculuk etmek mümkün olacak.

Uzunluk birimleri Citroen Grand C4 Picasso ile aynı.

Baojun 360’ın uzunluğu 4609 ve yüksekliği 1652 mm dir. Eşit olmayan kısmı sadece genişliği. C4’de bu kısım biraz daha fazla. Başarılı karoser yapısı ve iç yaşam alanına sahip MPV’ye 1.5L 112 beygir güç üreten motor düşünülmüş. Zaten marka genelinde kullanılan bir motor.

Hangi noktada insanları daha çok kandırabileceğini geldiğimiz zaman fiyatına bakmak yeterli olacaktır. 360 Çin’de 63.800 RMB yani 10.078 dolara satılacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum