Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Yeni Anne Olanları Tebessüm Ettirecek Anlar

Yeni Anne Olanları Tebessüm Ettirecek Anlar

Anne olmak, dünya üzerindeki en zor ve en güzel şey olarak sayılabilir. 9 ay karnınızda can taşımak, hiç kolay bir şey değildir. Bununla beraber çok zor anlar yaşadığınızı da kabul ediyoruz. Mide bulantıları, baş dönmeleri, ekstradan acıkmalar ve tabii ki doğum sancısı… Evet, tüm bunlar henüz anne adayı olmayan insanlar için kulağa oldukça ürkütücü geliyor olabilir fakat çocuğunuz doğduktan sonra tüm bu acılara değeceğini fark edeceksiniz. İyi yanından bakacak olursanız, ailenizdeki herkesin ilgi odağı haline geliyorsunuz. İsteklerinizin yerine getirilmesi ise hiçbir zaman olmayacak kadar kısa oluyor. Aşeriyor musunuz? Eşiniz gerekirse dünyanın öbür ucundan istediğiniz şeyi bulup getirebilecek güce sahip hale geliyor. Güzel yanlarına odaklandığınızda 9 ay, çok da uzun bir süre gibi gelmeyecektir. Hele ki cinsiyeti belli olduktan sonra yapılacak olan mobilya ve kıyafet alışverişi, epey bir zamanınızı alacaktır.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız anda ise hayat, sizi bir yandan ödüllendirirken bir yandan da sınamaktadır. Geceleri uykunuzun yarıda bölünmesi, sabahları erken uyanmanız, sürekli olarak bebeğinizin karşılaşacağı hastalıklar ve zorlukları düşünecek olursanız, yeni anne adayları için ilk zamanlar, epeyce stresli geçmektedir.

Peki, geleceğin doktorları, avukatları, astronotları, mimarları ve mühendislerinin annelerinin ilk zamanlarda yüzünde tebessüm oluşturacak şeyler nelerdir?

  • Bebeğiniz her kilo aldığında yüzünüzde istemsiz bir gülümseme oluşabilir.

  • Uyuduktan sonra ne kadar inanılmaz bir bebek dünyaya getirdiğinizi düşünerek mutlu olabilirsiniz.

  • Kocanızın bebeğinizle nasıl ilgilendiğini gördükçe gözleriniz dahi yaşarabilir.

  • Bebeğinizin saçı uzadıkça nasıl şekillendirebileceğinizi düşünmek, keyfinizi yerine getirebilir.

  • İlk dans edişini görmek, içinizdeki balerini ortaya çıkarma sebebi olabilir.

  • İlk duşunu alırken girdiği halleri görmek, sizi sizden alabilir.

  • Hamileliğinizden sonraki aşamalarda eski kıyafetlerinize sığabildiğinizi fark etmek, sizi sevinçten havalara uçurabilir.

Anne olmak, dünyanın en kutsal duygularından bir tanesidir. Geleceğinizi bebeğinizin üstüne kurmak, onun için yaşamak ve onun için çalışmayı gerektirmektedir. Hepsi, zamanı geldiğinde eksik hissetmesin diye istediği tüm imkanları sağlayabilmek içindir. Saçınızı süpürge etme kavramı, tam da siz yeni anne olmuş insanlar için geçerli olacaktır. Çok zorlu bir aşamadan geçeceksiniz fakat bebeğinizin bir gülümsemesini görmek bile, tüm bunlara değeceğinin kanıtı olacaktır.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum