Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ABT Sportline Audi RS6’dan Daha Güçlü Sürat Teknesi Yapıyor!

ABT ve İtalyan tekne üreticisi SACS ortaklığında gösterilen Stride 11 sürat teknesi hızın denizlerdeki resmi adresi gibi duruyor!
ABT Sportline Audi RS6’dan Daha Güçlü Sürat Teknesi Yapıyor!
HABER GİRİŞ

Auto-ABT iken tarihi çok eski, ABT-Sportline ismini aldıktan sonra 28 yıllık bir geçmişe sahip araç geliştirme firması, dünyanın lider modifiye şirketleri arasındadır. İlgi duyduğu marka Audi olsa da genel olarak VW grubun tüm marka modellerini baştan aşağı yükseltmeyi de sever! 10 yıldan uzun süredir DTM yarışlarına katılan ABT, bu sefer gücünü sulara aktarma kararı almış. Tarzı gereği denizlere de inanılmaz güçler verecek sürat motoru hazırlığına girişmiş.

ABT, denizlere inme işini İtalya’nın en ünlü tekne üreticisi SACS ile gerçekleştirme kararı almış. 1989 yılında faaliyete geçen SACS, her bir modellemesinde tarzına tutkuyla bağlanacak, su üzerinde sizin farklı olabileceğiniz taşıtlarla çıkmaya özen gösteren bir firma olarak anılıyor. Bakalım İtalyan & Alman işbirliğinden neler çıkmış!

İşi otomobil olan şirketlerle, ana işi tekneler olan firma birleşimlerine fazlaca şahit olduk.

ABT Sürat TeknesiMercedes modellerinin güç ve aerodinamikleriyle ilgilenen Brabus’ta Axopar ile ortaklık yaparak 10 metrelik, 7 kişilik ve 400 beygir gücüyle hareket edecek Shadow 800’ü üretmişlerdi. Aynı mesleğe mensup ABT Sportline’de bundan çok daha fazla değerlere sahip teknesini sulara indirecek.

Tasarım SACS’tan, su taşıtını en hızlı şekilde sürdürmek ABT’den!

ABT Sürat Teknesi SACSSiyah gövde renginin üzerine kırmızı şeritle gelen tekne, Strider 11’in üretim modeline uygun yapıldığı söylendi. Audi ve Volkswagen araçlarında dünyanın en büyük tuneri seviyesindeki şirketin CEO’su Hans-Jürgen Abt, “Müşterilerimizin çoğu tekne ve yatlarla ilgileniyor. Bu yüzden uzun zamandır teknik ve tasarım becerilerimizi araç tuninginden tekneye aktarmayı hayal etmiştim. Bu proje ile çalışanlarım arasında doğru noktaya çarptığımı hemen anladım. Tamamlanan proje, katılan herkes tarafından geliştirilen tutkunun kanıtıdır.” dedi.

ABT-SACS Strider-11 teknesinin dış ayrıntıları, Bavyeralı şirketin projede parmağı olduğunu gösteriyor.

ABT Sürat Teknesi SACS MotorGövdesi mat siyaha boyanıp, siyah karbon parça kitiyle desteklenen hızlı su taşıtı, dinamik bir görünüme sahip. Üst kısımdaki desenler ve malzeme yapısı, otomobil sektöründen geçişe işaret ediyor. ABT Sportsline’ın, SACS tasarımlı sürat teknesine hazırladığı motor ünitesi, Jon Olsson’a hazırladığı RS6’dan daha güçlü!

GCM Yatırım Banner

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Mercedes – AMG Cigarette Racing 515 Project One Boat: 3100 Beygirlik Süper Spor Tekne!

Ünite toplamda 740 ps güç üretecek. 11 metrelik uzunluğa sahip Strider 11, 100 km/h maksimum hızlara rahatlıkla ulaşabilecek. BOOT sergisinde gösterilen İtalyan/Alman botundan sadece 10 adet olacak. Sınırlı ve özel üretimde olacak Strider-11 için özel mail ulaşım adresi açılmış. ABT Sportsline tekne ile ilgilenen müşteriler “sacs@abt-sportsline.de” adresinden iletişime geçebilecekler. Tabi 10 şanlı kişiden biri olma zamanını iyi yakalamaları gerekir!

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.