Yatırım yapmaya başla!

Tam Bir Bekar Rüyası: Enfes Yemekler Hazırlayabilen Mikrodalga Fırın!

Enfes yemekler hazırlayabilen bu becerikli fırın; bekarların ve işlerinde yorgun düşüp yemek hazırlayamayacak halde eve gelen çalışanları büyük bir yükten kurtaracak!
Tam Bir Bekar Rüyası: Enfes Yemekler Hazırlayabilen Mikrodalga Fırın!

Ederinden pahalı ürünlerle karşılaştığımız zaman birçoğumuz direkt “yemek de yapabiliyor mu” ya da “bulaşık yıkayabiliyor mu” gibi hayatımızı kolaylaştırmasını amaçladığımız sorular yöneltebiliriz. İşte Tovala adı verilen bu mikrodalga fırın, bulaşık yıkama özelliğine sahip olmasa da enfes yemekleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hem de akıllı telefonlardan çok daha uygun bir fiyata!

Kicstarter’da yürütmüş olduğu kampanyada 700’den fazla prototipi satılan bu becerikli mikrodalga fırın, 399 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. “Ev yemeği” deyimini tamamıyla değiştirmeyi amaçlayan bu makine, kolay kullanımı ve işlevselliğiyle de oldukça dikkat çekiyor. Peki, yemek yapabilen mikrodalga, Tovala nasıl çalışıyor?

Akıllı mikrodalga Tovala; kaplara yerleştirmiş olduğunuz balık, tavuk, makarna ve sebzenin harmanından enfes yemekler üretmekle kalmayıp, yumurtalarınızın haşlanma süresini de sizler için denetliyor.

Akıllı Mikrodalga Tovala

Kullanıcılar kendi tariflerini yaratabiliyorlar ya da makine için şefler tarafından hazırlanan özel tariflere abone olarak her hafta yeni lezzetler tadabiliyorlar.

Kullanıcılar Kendi Tariflerini Yaratabiliyorlar

Şeflerin tariflerine abone olduğunuz takdirde, o hafta ihtiyaç duyacağınız yiyecekler de kaplar içerisinde sizlere teslim ediliyor.

Şeflerin Tariflerine Abone Olunabiliyor

Öncelikle makinenin düzenli kullanılabilmesi için yapmanız gereken tek şey su haznesini doldurmak.

Yapmanız Gereken Tek Şey Su Haznesini Doldurmak

Makineyi kullanabilmek için alüminyum kaplara konulmuş malzemeleri aygıtın içerisine yerleştiriyorsunuz.

Alüminyum Kaplara Konulmuş Malzemeler

Sonrasında ise yemek paketlerinde yer alan barkodu cihazdaki okuyucuya tarattırıyorsunuz.

Yemek Paketlerinde Yer Alan Barkod

Tovala’nın telefonunuzda bulunan uygulamasıyla ise tarifinizi ve pişirme süreçlerini seçip beklemeye koyuluyorsunuz.

Tovala'nın Telefonunuzda Bulunan Uygulaması

Yemeklerin hazırlanma süreçleri ise sırasıyla buharda pişirme, fırınlanma ve kavurma gibi belirli bir düzene sahip.

Yemeklerin Hazırlanma Süreçleri

Süreç tamamlandıktan sonra ise Tovala tarafından hazırlanan yemekleri istediğiniz gibi servis edebilirsiniz.

Süreç Tamamlandıktan Sonra

Bu arada Tovala’nın tek kişiye yetecek yiyecek ve tariflerin yer aldığı haftalık aboneliği 36 dolar iken, iki kişilik menüsü ise 72 dolara gerçekleştiriliyor.

Tovala Aboneliği

Tarifler içerisinde enfes bir tavuk yemeği…

Tarifler İçerisinde Enfes Bir Tavuk Yemeği

Kuzu Merguez Köfte…

Kuzu Merguez Köfte

…ve aile boyu enfes lezzetler de yer alıyor.

Aile Boyu Enfes Lezzetler

Aslında Kickstarter üzerinden destekçilerini arayan bu cihaz daha da geliştirilebilir. Servis yapabilen, malzemeleri harmanlayarak farklı tarifler üreten ve hatta belki de bulaşık yıkayabilen bir makine meydana getirilebilir.

Böylesi bir makine üretildiği takdirde, bekarların ve çalışanların en yakın dostu olacaktır. Peki, sizce Tovala adındaki bu becerikli mikrodalga fırın, 399 dolara ya da 1.450 liraya değer mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum